Fotbal

Bolton už připravuje posily na příští sezonu

Je teprve devátý den od lednového přestupního termínu a Boltonu se už podařilo předběžně získat dvě posily do svých řad. Na Reebok Stadium zamíří v létě švýcarský záložník Blerim Dzemaili a francouzský obránce Gerald Cit, který patří mezi velmi vysoko hodnocené hráče v francouzské lize.

Třiadvacetiletý bek podepsal čtyřletou smlouvu a Sam Allardyce je rád, že i přes velký zájem si vybral právě Trotters. "Geralda jsme sledovali už delší dobu. Je to nebývalé, že by někdo v tak mladém věku udělal ve francouzské lize na všechny takový dojem," je Allardyce unesen hráčem, kterého získal do svých obraných řad.

Dzemaili podepsal smlouvu, která mu zaručí dvouletý pobyt na Reebok Stadium. Defenzivní záložník momentálně obléká dres švýcarského Curichu a dokázal zapůsobit i na skauty AC Milana, Juventusu a Wolfsburgu. Dvacetiletý talent si však stejně jako Cit vybral anglický klub.

"Blerim je fantastický hráč, který hrál nejlépe za tým v posledních třech letech. Je mladý, ale už má mnoho zkušeností. Ve dvaceti letech je už kapitánem Curychu a dá se očekávat, že potáhne v budoucnu i švýcarskou reprezentaci. Těším se na jeho spolupráce v příští sezóně."

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události