Fotbal

Bolivijský Bolívar remizoval s Bocou Juniors

Utkání 7.skupiny Copa Libertadores mezi bolivijským BolÍvarem a Bocou Juniors z Argentiny začalo v La Pazu v nadmořské výšce 3637 metrů s malým zpožděním.


V kabinách se totiž zapomněli hráči favorizovaného argentinského klubu. Ale jejich pozdní příchod jako by utišil silný déšť, který se těsně před výkopem snášel na hrací plochu stadionu Hernanda Silese.
Oba celky začaly hodně opatrně. První se trefil mezi tyče hostující útočník Neri Cardozo. Ve 12. minutě otestoval přízemní střelou pozornost domácího gólmana Zayase, ale ten se zaskočit nenechal. Boca si po úvodním oťukávání získala poměrně výraznou územní převahu. S ní přišly i gólové příležitosti. Tu největší měl ve 30.minutě bývalý útočník španělského Villarealu Martin Palermo. Jeho pokus ale domácí gólman vytlačil na brankovou konstrukci.
V samotném závěru prvního poločasu dostal argentinský útočník ve službách Bolívaru Luis Sillero míč do branky Bocy. Hlavní rozhodčí Ricardo Grance z Paraguaje ale jeho gólovou hlavičku kvůli postavení mimo hru neuznal.
Druhá polovina začala ve znamení zvýšené útočné aktivity bolivijského Bolívaru, ale největší šance se rodily po rychlých výpadech Bocy. Ale pokusy Evera Banegy ani Neriho Cardoza si cestu za záda Joela Zayase nenašly. Když se v 87. minutě netrefil po rohovém kopu ani s chutí hrající forward Bolívaru Luis Sillero, skončil zápas sedmé skupiny  bezbrankovou remízou.

 

Bolívar (BOL) - Boca Juniors (ARG) 0-0
7.2.2007
La Paz, Bolívie
Stadion Hernanda Silese
Rozhodčí: Ricardo Grance (PAR)


Bolívar: Joel Zayas - Zácari Flores, Doyle Vaca, Carlos Tordoya, Ignacio García - Leonel Reyes, Gabriel Viglianti, Thiago Leithao, Julio César Baldivieso - Carlos Saucedo (70. min. Justo Meza) y Luis Sillero. Trenér: Víctor Hugo Antelo

Boca Juniors: Mauricio Caranta - Jonathan Maidana, Marcos Rodríguez, Hugo Ibarra, Sebastián Bataglia - Daniel Díaz, Rodrigo Palacios (62.min Bruno Marioni) Sergio Orteman - Martín Palermo, Nery Cardozo (85.min Guillermo Barros Schelotto) y Eber Banega (69.min Ledezma).
Trenér: Miguel Angel Russo.

 

 

 

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události