Fotbal

Patrik Berger do USA?

Patrik Berger do USA?

Patriku Bergerovi končí na konci sezóny v Aston Ville smlouva, ale zatím se ne ví, co bude s bývalým českým reprezentantem dál. Spekuluje se o tom, že by mohl v létě odejít do zámoří, čemuž se záložník zatím nikterak nebrání.

"Je možné, že odejdu do Ameriky. Vím, že je o mě zájem, ale teď o tom nemůžu příliš mluvit, jelikož mám smlouvu s Aston Villou. Potřebuji slyšet od manažera, co bude s mojí budoucností," uvedl dělostřelec s pověstnou levačkou.

Berger neměl příliš dobré vztahy s manažerem Martinem O'Neillem, protože odmítl hrát za rezervu, a byl tak poslán na hostování do Stoke City. Se severoirským manažerem se však udobřil a chce ještě dokázat, že nepatří do starého železa.

"Poprvé za dva roky jsem nebyl dlouho zraněný, tak toho chci využít. Mám tu ještě smlouvu a jsem připraven pomoci Aston Ville dostat se co nejvýš v závěrečné fázi Premiership. Zatím nepřemýšlím, kde skončím. Až na konci sezóny si sednu s rodinou a rozhodneme se, co bude pro nás nejlepší."
Patrik Berger patřil mezi opory nejen české reprezentace. Proslavil se hlavně v dresu Liverpoolu, kde pobýval s parťákem Vladimírem Šmicerem. Poté odešel do Portsmouthu, ale zužovala ho častá zranění.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události