Motorsport

Pavel Turek: Nemůžu dospat začátku F1

Pavel Turek: Nemůžu dospat začátku F1

Co říká na nadcházejí sezónu spolukomentátor a expert na Formuli 1 Pavel Turek? Jak vidí šance jezdů a týmů? Koho z nováčků pasuje do role černého koně? To vše se dozvíte z následujícího videorozhovoru.

Pavel Turek se dlouhou dobu pohyboval v prostředí závodů Formule1. Díky těmto zkušenostem ho můžete vídat i na obrazoce TV NOVA. Své znalosti a informace se vám bude snažit v průběhu každého závodu předat a umožní vám tím si ještě více vychutnat tuto atraktivní motoristickou podívanou.

Na co konkrétně se Pavel Turek těší? Krom toho, že už, podle jeho slov, nemůže dospat, se těší na onen adrenalin a řev motorů, který závody F1 přinášejí. Do roli Favorita pasuje Kimi Räikkonena jezdícího na Ferrari a jako černého koně vidí mladičkého pilota, prvního s tmavou pletí v historii, Louise Hamiltona, jenž dostal šanci projevit své schopnosti v týmu McLaren.

V rozhovoru  také uslyšíte názory Pavla Turka na nová pravidla, na šéfa F1 B. Eccelstona, co říká o týmové režii a řadu dalších zajímavostí. 

 

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.