Sport

Atlanta proti Sacramentu získala nejvyšší výhru v sezóně

Basketbalová NBA měla v noci na dnešek na programu pouze dva duely. New Orleans Hornets porazili Boston Celtics vysoko 106:88, ovšem ještě větší debakl si připravila Atlanta pro Sacramento. Domácí Sokoli vylétli vysoko nad hostující Krále už v první čtvrtině, kterou vyhráli o 10 bodů a do poločasu si vedení udrželi. Definitivní rozhodnutí přišlo ve třetí části, kterou Atlanta vyhrála 25:8, když jen nejlepší hráč zápasu, domácí Josh Childress přehrál sám celý tým soupeře 16:8.

Další tragický výkon Sacramenta nevylepšila ani poslední čtvrtina, ve které se hosté herně zvedli, ale dohnat 2a30ti bodové manko se jim nepodařilo. Josh Childress si připsal 25 bodů, což je jeho letošní maximum a společně se Zazou Pachuliou, který přidal dalších 3a20 bodů se postarali o nejvyšší vítězství Atlanty v této sezóně. Naopak Mike Bibby v dresu Králů nastřílel pouhých 5 bodů a nejlepším hráčem hostů se nakonec stal náhradník Corliss Williamson s pouhými 14ti body.