Motorsport

Red Bull X-Fighters již tento pátek na Galaxii sport

Red Bull X-Fighters již tento pátek na Galaxii sport

Čtyři závody, nejlepší světoví freestyle motokrosoví jezdci, nové triky, vyprodané arény, nezaměnitelná atmosféra. To vše čeká fanoušky freestyl motokrosu v roce 2007. Letošní světová série Red Bull X-Fighters startuje již tento pátek v Mexiko City a vy můžete být spolu s Galaxií sport u toho.


 

Když se řekne freestyle motokros, zkráceně pak FMX, motoristickým fanouškům se vybaví parta borců, kteří na svých strojích předvádějí neuvěřitelné kousky, a u kterých mnozí diváci přestávají dýchat. A přesně nato se mohou i v letošním roce těšit diváci Galaxie sport.

Čekají nás celkem čtyři závody. Úvod světové série odstartuje již tradičně v Mexiko City, v aréně Monumental Plaza de Toros, kterou v pátek 23. března zaplní 42 000 tisíc fanoušků tohoto adrenalinového sportu. Nově se pak 26. května přesuneme do atraktivní destinace Slane Castle u Dublinu a poté 30. června do Moskvy. Letošní sezonu Red Bull X Fighters zakončíme 27. července čtvrtým a finálním závodem z Madridu.

Jenom ti nejlepší freestyle motokrosoví jezdci budou stát na podiu Red Bull X-Figters. Startovní listinu pro první závod v Mexiko City tvoří následující závodníci - domácí jezdec Johan Nungaray, Australan Robbie Maddison, Španěl Dany Torres, Gilmar Flores z Brazílie, Chilan Gabriel Villegas, Eigo Sato z Japonska, Ronnie Renner, Mat Rebeaud, Nate Adams a Brian Deegan všichni ze Spojených států amerických.

V přímém přenosu na Galaxii sport sledujte první závod světové série freestyle motokrosu Red Bull X-Fighters 2007 v noci z pátku 23. na sobotu 24. března v 03:30 hodin našeho času. Přímým přenosem Vás provede komentátor Galaxie sport Václav Procházka a nejlepší český freestylový jezdec Petr Kuchař.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události