Sport

Fantastické představení v podání Djokoviče a Nadala

Fantastické představení v podání Djokoviče a Nadala

Čtvrtfinálová repríza posledního finále ATP Masters v Indian Wells mezi Novakem Djokovičem a Rafaelem Nadalem přinesla nevídanou podívanou. Souboj dvou mladíčků musel uspokojit oko i toho nejnáročnějšího diváka. Srbský tenista byl v součtu obou setů přeci jenom o něco lepší. Tvrdými údery nutil Rafaela Nadala k chybám a vynikající výkon potvrdil i v koncovce, kterou ukončil dvojicí nechytatelných servisů.

Během více než 90 minut jsme viděli několik neuvěřitelných výměn. 19-ti letý srbský „bombarďák" ve většině z nich tvrdě útočil, ale o rok starší Španěl, hrající taktikou téměř připomínající pasáže ze stolního tenisu, vracel míčky, nad kterými zůstával až rozum stát. Oba tenisté předvedli hlavně ve druhém setu celou řadu opravdových lahůdek, které bychom mohli umístit do jakékoliv učebnice moderního tenisu.
Otázka pro Vás: „Dokáže svěřenec slovenského trenéra Mariana Vajdy potvrdit famózní výkon i ve zbytku turnaje?"

Novak Djokovič - Rafael Nadal 6-3 6-4

Dalším semifinalistou ATP Masters v Miami je Skot Andy Murray. Ten postoupil přes Andyho Roddicka po té, co si americký tenista poranil pravděpodobně hýžďový sval, a musel za stavu 3-5 odstoupit.

Andy Murray - Andy Roddick 5-3
(A.Roddick pro zranění vzdal)

 

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události