Motorsport

Sledujte v TV: Víkend F1 v Bahrajnu

TV NOVA a Galaxie sport vám opět nabídnou víkend plný automobilového adrenalinu. V Bahrajnu se jede třetí Velká cena F1 v tomto roce a vy můžete být díky oběma televizním stanicím opět u toho.

McLaren vs. Ferrari?

První dva závody letošní sezony se odehrávaly v jasné režii stájí McLaren a Ferrari. Zatímco rudým šípům patřil první závod sezony v Austrálii díky vítězství Kimiho Räikkönena, v Malajsii sklízely slávu McLareny a to dokonce dvojnásobně. Vítězného Alonsa doprovodil na stupně vítězů i druhý Hamilton.

Dá se tedy očekávat, že souboj obou stájí bude pokračovat i v Bahrajnu. Räikkönen má ve svém monopostu nový motor a těší se, že bude moci jet opět naplno. "Jsem optimistický, vše pracuje na 100%, budu opět tak rychlý, jako v Melbourne," slibuje na oficálních stránkách F1.

 Jenomže povzbuzený prvním vítězstvím v barvách McLarenu baží po dalším úspěchu i Alonso. "Po svém prvním vítězství u McLarenu se cítím výborně a také tým je připraven bojovat o další prvenství a body. Vyhrál jsem v Bahrajnu minulý rok a rád bych své umístění zopakoval," řekl Alonso. Sám ale ví, jak zrádná může trať v Bahrajnu být. "Leží v poušti a na trať se tak dostává prach. Je nutné být opatrný," dodal.

F1 znovu na obrazovce!

V sobotu a v neděli nabídnou Galaxie sport a TV NOVA všem fanouškům rychlých kol opět vše podstatné ze závodního víkendu. Sobotní kvalifikaci vysílá od 12:55 v přímém přenosu Galaxie sport (záznam od 23:30 hod. na Galaxii sport), přímý přenos nedělního závodu pak nabídne od 13 hodin TV NOVA (záznam od 20 hod. na Galaxii sport).

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události