Fotbal

Jarolím: Liga teď bude zajímavá až do konce

Jarolím: Liga teď bude zajímavá až do konce
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Fotbalisté Sparty Praha už zase vládnou české lize. Ale jen o bod. Na záda jim dýchají celky Slavie a Liberce, které rozhodlě boj o titul ještě nevzdaly.

Nic není rozhodnuto

Na Letné se sice výhra slavila, další ohlasy rudých už ale byly mnohem opatrnější. "Ano, dostali jsme se do čela tabulky, ale šest kol před koncem není nic rozhodnuto," odmítá předčasnou korunovaci trenér Sparty Michal Bílek. Zároveň ale přiznává, že si Sparta přece jen svou pozici vylepšila.  "Pokud budeme doržovat to, co proti Slavii, šance na titul je obrovská, všechno máme ve svých rukou. Musíme za tím ale jít a pracovat. Pokud bychom něco podcenili a třeba hned v příštím zápase v  Ostravě nepracovali tak, jako proti Slavii, můžeme zase spadnout dolů. Ale to nechceme. Doufám, že období, kdy se nám nedařilo, už máme za sebou," přeje si Bílek.

Slavia se nevzdává 

 Jenomže myšlenky na titul ještě ani zdaleka nezatratili ani na Slavii. "Prohra je pro nás sice mrzutá, ale mnohem víc by nás mělo mrzet domácí zaváhání s Plzní. Prohra se Spartou se může stát," přemítá kouč Slavie Karel Jarolím. 

Po výhře Sparty se zcela vyrovnalo čelo tabulky, rozdíl mezi prvním a třetím je jediný bod. "Vypadá to, že liga bude zajímavá až do posledního kola," glosuje Jarolím. A co naordinuje svým svěřencům, aby byla do posledního kola zajímavá i díky Slavii? "My si teď  hlavně musíme sednou na zadek a začít pracovat. Sice asi prožíváme krizi, ale v nejbližších zápasech se z ní musíme dostat," ví trenér.

 

"Nepracovala nám dobře středová řada a to hlavně směrem dopředu. Oba krajní záložníci se k ničemu nedostali a na Tomáši hrdličkovi byla cítit nervozita. Přechodová fáze do útoku tím hodně trpěla.

 

 

 

 

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události