Fotbal

Exkluzivní video: Kdo vyhraje ligu?

Exkluzivní video: Kdo vyhraje ligu?

Liberec, Sparta, Slavia nebo Mladá Boleslav? Kdo z této čtveřice týmů se na konci letošního ročníku Gambrinus ligy bude radovat nejvíc? To zatím nedokáží odhadnout ani námi oslovení experti.

Bývalý reprezentat Miroslav Kadlec a někdejší ligoví trenéři Baníku Ostrava respektive Liberce a Slavie Werner Lička a Josef Csaplár, ti všichni se zamýšleli nad šancemi čtyř adeptů na ligový titul. Ani jeden z nich si ale netroufl kohokoliv z vedoucích celků Gambrinus ligy favorizovat. "Lize chybí výrazný tým, jako byla Sparta v minulých letech. Vyhrát může kdokoliv," shrnul za všechny společnou  myšlenku Csaplár.

Mezi vedoucím Libercem a čtvrtou Mladou Boleslaví jsou nyní jen tři body rozdílu, každý tým na ten před sebou ztrácí jeden bod. Do konce ligy schází pět kol a šampionem tak může být kdokoliv.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.