Motorsport

Velká cena Monaca dnes ve 13.30 na TV NOVA

Velká cena Monaca dnes ve 13.30 na TV NOVA
Zdroj: TV Nova

Jen dva dny zbývají do startu pátého letošního závodu seriálu Formule 1 v Monacu. Jezdci už mají za sebou první tréninky, do luxusního letoviska na Azurovém pobřeží se sjíždí celebrity. Nejprestižnější závod sezony Formule 1 začíná.

 

 

Na okruhu v Monte Carlu už se trénuje, týmy ladí své monoposty, hledá se ideální nastavení. Díky TV NOVA a Galaxie Sport u toho nebudete chybět ani vy. Už v sobotu vám Galaxie sport nabídne od 13.55 hodin v přímém přenosu kvalifikaci, nedělní závod si pak můžete vychutnat v přímém přenosu TV NOVA od 13.30 hodin. Internetové stránky www.nova.cz vám navíc jako již tradičně nabídnou v neděli online reportáž ze závodu spojenou s diskuzí k právě probíhajícímu závodu.

Program Velké ceny Monaca v TV

Kvalifikace: sobota 26. května ve 13.55 hod. Galaxie sport (přímý přenos)

Kvalifikace: sobota 26. května ve 20.00 hod. Galaxie sport (záznam)

Hlavní závod: neděle 27. května ve 13.30 hod. TV NOVA (přímý přenos)

Hlavní závod: neděle 27. května ve 21.30 hod Galaxie sport (záznam)

 

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.