Fotbal

Video: Brankář Čech doufá v úspěch v Lize mistrů

Video: Brankář Čech doufá v úspěch v Lize mistrů

Fotbalový brankář londýnské Chelsea a české reprezentace Petr Čech dorazil domů do vlasti. Sezonu završil vítězstvím v prestižním Anglickém poháru. Teď ho ještě před dovolenou čeká kvalifikační zápas národního týmu ve Walesu. Navíc na dnešní tiskové konferenci obdržel Čech dodatečně i dort. Dvacátého května totiž oslavil pětadvacáté narozeniny.

Opora Chelsea vybojovala se svým týmem ještě jednu trofej Ligový pohár a zkompletovala sbírku svých anglických úspěchů. Sezonu bere  jako úspěšnou a věří, že pokud se jeho klubu vyhnou zranění, bude v příštím ročníku atakovat všechny možné trofeje a bojovat na všech frontách. V sobotním utkání s reprezentací v Cardiffu proti Walesu bude usilovat o prodloužení své příznivé bilance na stadionu Milenium, kde ještě neprohrál. Do budoucna chce napodobit Marka Jankulovského z AC Milán a získat nejcennější klubovou trofej v Evropě - Ligu mistrů.   

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.