Fotbal

Bohemka slavila postup dlouho do noci

Bohemka slavila postup dlouho do noci

Něco takového nezažívají fotbalisté každý den, jiným se to nepodaří ani jednou za život. Hráči pražských Bohemians to ale dokázali. Tým, který před dvěma roky zachránili před definitivním zánikem fanoušci, bude hrát od příští sezony nejvyšší domácí soutěž.

Postup Bohemka zpečetila včerejší výhrou v Holici nad dalším postupovým adeptem HFK Olomouc. Hanáky ale potopil gól z 12. sekundy zápsu. Od té chvíle více než tisícovka příznivců slavila postup. Opravdová euforie se ale strhla až po zápase. Více než tisícovka fanoušků vtrhla na trvník a zasypala hráče v zelenobílých dresech. Po několikahodinové cestě autobusem pak mohli hráči vystoupit před dalšími tisícovkami fans přímo v Ďolíčku. A proupukly další oslavy trvající dlouho do noci.

"Je to fantastický pocit a úspěch, který si možná někteří ještě ani neuvědomují," líčil útočník Dalibor Slezák, v sedmatřiceti nejzkušenější hráč týmu. Ti mladší, notně posilněni alkoholem, se bezmezně oddávali oslavám spolu s fanoušky. Měli proč. Bohemka bude hrát první ligu.

Více ve videoreportáži

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události