Fotbal

Fotbalisté Slavie dnes absolvovali kondiční testy

Fotbalisté Slavie dnes absolvovali kondiční testy

Fotbalisté Slavie Praha zahájili včera letní přípravu na nový ročník Gambrinus ligy výběhem v oboře Hvězda. Dnes hráči absolvovali kondiční testy. Více podrobností Vám přinášíme v naší videoreportáži.

Čeští vicemistři se navíc v nadcházející sezoně budou opět pokoušet o postup do vytoužené Ligy mistrů kam se nidky neprobojovali. Už zítra  odcestuje mužstvo na osmidenní kondiční soustředění do Špidlerova Mlýna. Poté se bude celek připravovat do poloviny července doma a v následujícím týdnu absolvuje herní soustředění v Německu, kde sehraje dva, případně tři zápasy. Trenér Jarolím by chtěl načasovat formu svého týmu na závěr července, kdy je na programu druhé předkolo Ligy mistrů.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámil, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázal spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné. Nejpravděpodobněji by by ale měl Roseho nahradit Edin Terzič.