Fotbal

Disciplinárka ČMFS si pozvala šéfa a kapitána Bystrce

Disciplinárka ČMFS si pozvala šéfa a kapitána Bystrce

Podezřelými okolnostmi utkání mezi fotbalisty Bystrce a Vítkovic v předposledním kole druhé ligy se zabývala disciplinární komise fotbalového svazu. Její členové si na základě informací v tisku předvolali šéfa brněnského klubu Romana Procházku a kapitána týmu Zdeňka Houště. Oba měli komisi vysvětlit své výroky naznačující, že zápas mohla provázet korupce.

Zdroj: Dušan Vrbecký

Roman Procházka, šéf fotbalového klubu Dosta Bystrc, dnes před disciplinární komisí prohlásil, že jeho hráčům byl před druholigovým utkáním s Vítkovicemi nabídnut úplatek. Údajně mu to oznámil obránce Zdeněk Houšť. Fotbalista to ale před komisí důrazně popřel, funkcionář podle jeho slov lže.

Ještě před výkopem se vyrojily spekulace

O zápase Bystrc - Vítkovice se spekulovalo už před výkopem. Sázkové kanceláře byly nuceny tento duel stáhnout z nabídek kvůli vysokým vsazeným částkám na výhru Vítkovic. Po prvním poločase Bystrc vedla 2:0, nakonec ale vyhráli 4:2 Vítkovičtí. Šéf Bystrce po zápase prohlásil, že výkon jeho týmu ve druhé půli bude mít dohru a že časem se prokážou určité věci, které nějakým způsobem vyplynou na povrch. Případ mimo jiné vyšetřuje i policie.        

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události