Hokej

České hokejové hvězdy z Jágr Teamu zahájili přípravu

České hokejové hvězdy z Jágr Teamu zahájili přípravu

Hokejisté spadající do skupiny Jágr Teamu dnes v Prostějově zahájili kondiční soustředění, jehož hlavní náplní budou především dávky v cyklistickém sedle. Tradiční součást letní přípravy na nadcházející sezonu vede jako obvykle Marian Jelínek, na kole je pak hráčům k dispozici Vladimír Vačkář, čtyřnásobný mistr světa na dráze ze sedmdesátých let.

Hokejisty čeká každý den v podstatě stejný program, jen se u něčeho budou navyšovat dávky. Hlavní náplní bude kolo s využitím prostějovského velodromu a přilehlého okolí včetně Plumlovské přehrady, kde budou sprinty do vrchu. Kromě toho pak posilovna a příprava s medicinbaly nebo švihadly. V Prostějově je zatím skupina dvanácti hráčů, mezi nimiž nechybí například David Výborný, Jan Hlaváč, Jaroslav Hlinka, Jan Hrdina či Karel Pilař.

Jágr dorazí z Londýna v pátek 

Schází naopak největší hvězda Jaromír Jágr. Kapitán New Yorku Rangers je v Londýně na Wimbledonu, ale určitě dorazí 29. června, aby nechyběl na tenisovém turnaji. V pátek by měl přijet i Josef Vašíček. Před čtvrtečním bowlingem by se ještě měli přidat bratři Kaberleové, Tomáš Plekanec a Milan Hnilička.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události