Fotbal

Video: Mikolanda neuspěl s odvoláním u soudu

Video: Mikolanda neuspěl s odvoláním u soudu

Mladoboleslavský útočník Petr Mikolanda má zastavenou činnost do doby, dokud nezaplatí Viktorii Žižkov částku převyšující osm milionů. Jedná se o smluvní pokutu za to, že se hráč nevrátil z angažmá v anglickém West Hamu United na Žižkov.

Tento verdikt vynesla disciplinární komise fotbalového svazu zhruba před měsícem a půl. Mikolanda byl disciplinární komisí potrestán za to, že nesplnil  rozhodnutí arbitrážní komise, která mu nařídila uhradit jeho bývalému zaměstnavateli 8,115.143 korun. Vedení Viktorie požaduje tuto sumu po Mikolandovi jako smluvní pokutu poté, co se loni vrátil z nevydařeného angažmá ve West Hamu United a místo na Žižkov zamířil do Mladé Boleslavi. Mikolanda rozhodnutí arbitrážní komise neuznal a dnes se proti disciplinárnímu řízení bránil u civilního soudu. Ten ale jeho odvolání zamítl.  

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.