Fotbal

Exkluzivní video: Fotbalisté po finálové porážce

Exkluzivní video: Fotbalisté po finálové porážce

Někteří z nich měli těsně po skončení finálového zápasu s Argentinou slzy v očích, jiným se v hlavně honil příběh o ztraceném zlatém snu. Čeští fotbalisté byli na mistrovství světa hráčů do 20 let po hodině hry na dvě minuty světovými šampiony, poté jim ale Argentinci dvěma brankami opojnou radost vzali.

Ani pár hodin po zápase ještě prohra úplně nepřebolela, hráči si už ale začali uvědomovat, že i přes prohru dosáhli možná neopakovatelného úspěchu. "Přebolí to, určitě," ví útočník Marek Střeštík a další spoluhráči s ním souhlasí. "Kdyby mi někdo řekl před šampionátem, že dovezeme stříbrné medaile, nevěřil bych mu," přiznal kapitán týmu Jan Šimůnek.

Svým svěřencům poděkoval i trenér Miroslav Soukup. "Zanechali jsme svou hrou ten nejlepší dojem a určitě dokázali, že jsme byli ve finále oprávněně," chválil čerstvé vicemistry světa trenér.

Více ve videoreportáži

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodli až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsali první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.