Sport

Video: Neumannová trénuje děti

Video: Neumannová trénuje děti

Bývalá lyžařka Kateřina Neumannová v těchto dnech otevřela na Zadově dětský tábor pro budoucí vyznavače bílé stopy. Prý proto, aby si za sebe vychovala náhradu.

"Je to pro mě zatím asi největší radost letošního léta. Vždyť je tu už sedmdesát dětí," říká olympijská vítězka Kateřina Neumannová, která na táboře přivítala děti z celé republiky. A táborníci? Ti jezdí na kolečkových lyžích a provozují i další sportovní aktivity. A ty se jim líbí. "Katka nám radí i to, jak třeba vybrat správné lyže," pochvalují si.

Více ve videoreportáži 

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.