Fotbal

Představujeme účastníky Gambrinus ligy - II

Už zítra odstartuje nový ročník nejvyšší domácí soutěže. Titul obhajuje pražská Sparta, její plány by rádo překazilo hned několik dalších klubů. Na postech nováčků se usadily další dva pražské oddíly Viktora Žižkov a Boheminas 1905. Dnes vám představíme druhou polovinu účastníků soutěže.


AC Sparta Praha 

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek
 

Z historie klubu

Dnes nejúspěšnější klub československé a české fotbalové historie byl založen v roce 1893 pod názvem Athletic club Sparta a o třináct let později začal nastupovat v dnes již tradičních rudých dresech. Ty tehdy dovezl do Prahy člen klubového výboru JUDr. Petřík, kterému se zalíbily v Londýně na zápase Arsenalu. Rudou barvu od té doby Sparta prakticky neopustila. První úspěchy začal klub sbírat za první republiky, kdy vyhrával jeden titul za druhým a vysloužil si tak přezdívku "Železná Sparta". V té době se také v brance mihl pozdější král komiků Vlasta Burian. Spata začala postupně přidávat úspěchy i na mezinárodní scéně. Po 2. světové válce se střídala šťastnější období (Kvašňákova éra) s těmi méně úspěšnými, která vyvrcholila sestupem v roce 1975. Dnes je Sparta nejbohatším českým klubem a jako jediná se zatím dokázala probojovat do základní skupiny Ligy mistrů.

Co se stalo v létě

Sparta se zaměřila především na doplnění kádru tak, aby byla schopna bojovat o postup do základní skupiny Ligy mistrů. Odešel pouze brankář Jaromír Blažek, naopak přišlo několik zajímavých posil, včetně brankáře konkurenční Slavie Matúše Kozáčika.

Změny v kádru

Odešli: Jaromír Blažek (Norimberk), Štěpán Kučera (Bruggy), Tomáš Jun (Trabzonspor), Václav Drobný (Augsburg), Juraj Ančic (Žilina), Jiří Jeslínek (Kladno), Petr Voříšek (Mladá Boleslav), Marek Jungr (Č. Budějovice), Zoltán Miski (Kladno), Jan Šimák (Jena), Zdeněk Zlámal (Liberec) 

Přišli: Ondřej Kúdela (Slovácko), David Limberský (Plzeň), Martin Abrahám (Mladá Boleslav), Igor Žofčák (Ružomberok), Matúš Kozáčik (Slavia Praha), Jan Šimůnek (Kladno), Jan Holenda (Č. Budějovice), Milan Petržela (Jablonec n. N.), Ondřej Bíro (B-tým) 

Soupiska

Brankáři: 1 Tomáš Poštulka, 31 Tomáš Grigar, 0 Matúš Kozáčik

Obránci: 20 Zdeněk Pospěch, 2 Tomáš Řepka, 25 Pavel Mareš, 8 Radoslav Zabavník, 23 Michal Kadlec, 3 Jan Šimůnek, 15 Jiří Kladrubský

Záložníci: 18 Karol Kisel, 28 Miroslav Matušovič, 11 Daniel Kolář, 14 Pavel Horváth, 17 Ludovic Sylvestre, 7 Tomáš Kóňa, 27 Luboš Hušek, 22 Ondřej Kúdela, 6 David Limberský, 4 Milan Petržela, 5 Ondřej Bíro, 26 Martin Abraham, 21 Igor Žofčák

Útočníci: 10 Miroslav Slepička, 9 Libor Došek, 30 Marek Kulič, 12 Jan Rezek, 16 Jan Holenda

Prezident klubu: Jozef Chovanec

Trenér: Michal Bílek

Klubové barvy: červená, žlutá, modrá 

Stadion: AXA Aréna - Praha, Letná, kapacita 20 374 diváků 

Cíl pro novou sezonu

Daniel Křetínský, předseda představenstva: "Cílem Sparty je obhajoba ligového titulu a úspěch v evropských pohárech, který se bude odvíjet od soupeře ve 3. předkole Ligy mistrů. Pokud bude přijatelný, chceme postoupit do základní skupiny, pokud půjde o evropský velkoklub, je naším cílem postup do čtvrtfinále poháru UEFA."

SK Slavia Praha

Zdroj: Dušan Vrbecký

Z historie klubu

Slavia Praha byla založena v roce 1892 jako Akademický cyklistický odbor. Zpočátku byla  hlavní sportovní náplní cyklistika, jenomže zanedlouho byl oddíl policejně rozpuštěn. V roce 1895 byl ale založen znovu už pod názvem SK Slavia a krátce nato bylo také stanoveno, že klubovými barvami budou červená a bílá. Hned v lednu 1896 byl ustaven v rámci klubu fotbalový oddíl, jenž o tři roky později hraje svůj první mezinárodní zápas s Berlínem. Roky 1930, 1933 - 1935 a 1937 přinášejí Slavii první tituly a posléze i nástup éry Josefa Bicana. V roce 1947 přichází na dlouho poslední titul a ústup ze slávy. Další a zatím také poslední titul Slavia získala až v roce 1996, kdy se navíc probojovala do semifinále poháru UEFA.

Co se stalo v létě

Po dlouhé době klub v létě mohutně posiloval a vyhlásil boj o postup do Ligy mistrů. Největším příchodem byl odchovanec a držitel stgříbra a bronzu z Eura 1996 a 2004 Vladimír Šmicer. Celkem Slavia získala deset nových hráčů. V Edenu navíc roste nový stadion, který by měl být otevřen už na jaře roku 2008.

Změny v kádru

Odešli: Lukáš Jarolím (Siena), Tomáš Hrdlička (Mladá Boleslav), Bořek Dočkal (Kldno), Lukáš Vácha (Jablonec), Radek Dosoudil (Artmedia Bratislava), Marcel Gecov (Kladno), Michal Held (v jednání), Lubomír Reiter, Jan Vorek, Aleš Urbánek (konec hostování)

Přišli: Vladimír Šmicer (Bordeaux), Tijani Belaid (Inter Milán), Mickael Tavares (Tours), Zdeněk Šenkeřík (Malatyaspor), Ladislav Volešák (Sparta Praha), Fratnišek Dřížďal (Sokolov), Ondřej Šourek (Jihlava), Erich Brabec (Aarau), Martin Vaniak (Most) 

Soupiska

Brankáři: 22 Jakub Diviš, 28 Martin Vaniak, 1 Michal Vorel

Obránci: 27 Ante Aračič, 3 Erich Brabec, 12 František Dřížďal, 4 David Hubáček, 19 Matej Krajčík, 6 Martin Latka, 17 Marek Suchý, 13 Ondřej Šourek

Záložníci: 21 Tijani Belaid, 15 Michel Fernando Costa, 9 Milan Černý, 16 Tomáš Jablonský, 25 David Kalivoda, 11 Vladimír Šmicer, 5 Michal Švec, 18 Dušan Švento, 2 Mickael Tavares, 23 Ladislav Volešák

Útočníci:10 Gaúcho, 8 Petr Janda, 24 Tomáš Necid, 14 Zdeněk Šenkeřík, 7 Stanislav Vlček

Generální ředitel: Petr Doležal 

Trenér: Karel Jarolím

Klubové barvy: červená a bílá

Stadion: Stadion Evžena Rošického - Praha, Strahov, kapacita 19032 diváků. Po dokončení Stadion Eden - Praha, kapacita 21000 diváků

Cíl pro novou sezonu

Petr Doležal, generální ředitel: "Chceme navázat na úspěšnou sezonu a bojovat o nejvyšší příčky. Nejbližším cílem je ale nyní postup do 3. předkola Ligy mistrů." 

FK Mladá Boleslav

Zdroj: Dušan Vrbecký

Z historie klubu

Prvním oficiálním klubem v Mladé Boleslavi byla Studentská XI. založená v roce 1902, po pěti letech se ale sdružení mění v S.K Ml. Boleslav. Rok po vzniku samostané republiky vzníká ve městě konkurenční Klub Aston Villa Mladá Boleslav. Oba kluby svádějí urputné boje a oba se snaží v letech 1942 (SK) a 1944 (Aston Villa) probojovat až do 1. ligy. Nepodařilo se. V letech 1948 a 1949 se oba kluby slučují pod hlavičku místní automobilky s názvem TJ Spartak a později TJ Auto Škoda. A právě z tohoto klubu později vznikl dnešní FK. Ten v roce 2004 postoupil do 1. ligy.

Co se stalo v létě

Po úspěšné sezoně skončil u klubu trenér Dušan Uhrin mladší, jehož nahradil Luděk Zajíc. Z kádru udešly největší hvězdy Martin Abraham (Sparta) a nejlepší střelec uplynulého ligového ročníku Luboš Pecka (Cáchy).

Změny v kádru

Odešli: Luboš Pecka (Cáchy), Martin Abrahám (Sparta Praha), Pavel Kučera (Č. Buidějovice), Petr Krátký (Liberec), Jaroslav Nesvadba (Petrohrad), Mariána Palát (Vladivostok)

Přišli: Petr Pižanowski (Jirny), Tomáš Hrdlička (Slavia Praha), Ivo Táborský (Č. Budějovice), Petr Voříšek (Sparta Praha), Václav Kalina (Kladno), Jakub Řezníček (Příbram), David Vaněček (Karlovy Vary)  

Soupiska

Brankáři: 27 Miroslav Miller, 1 Petr Pižanowski, 12 Jan Šeda 

Obránci: 23 Tomáš Hrdlička, 9 Milan Kopic, 17 Jan Rajnoch, 4 Adrian Rolko, 3 František Ševinský

Záložníci: 22 David Brunclík, 24 Jaroslav Dittrich, 19 Tomáš Fabián, 6 Václav Kalina, 8 Marek Matějovský, 30 Radim Nečas, 13 Tomáš Poláček, 25 Jan Riegel, 28 David Vaněček, 15 Petr Voříšek 

Útočníci: 7 Radim Holub, 20 Jan Kysela, 18 Michal Ordoš, 16 Jakub Řezníček, 11 Tomáš Sedláček, 10 Ivo Táborský

Prezident klubu: Josef Dufek 

Trenér: Luděk Zajíc 

Klubové barvy: bílá a modrá 

Stadion: Městský stadion - Mladá Boleslav, kapacia 5000 diváků

Cíl pro novou sezonu

Josef Dufek, prezident klubu: "Cílem pro ročník 2007/08 je postup v poháru UEFA do základní skupiny a na konci ročníku umístění v Gambrinus lize nebo národním poháru tak, aby zaručoval kvalifikaci do evropských pohárů."

FC Slovan Liberec

Zdroj: Dušan Vrbecký

Z historie klubu

Předchůdcem dnešního Slovanu byl Reichenberger Sport klub založený v roce 1904. Klub se postupně transformoval a přejmenovával, až do 2. světové války ale působil jen v regionálních soutěžích. Slovan Liberec byl založen v roce 1958 a až ro roku 1992 hrál střídavě druhou či třetí ligu. V roce 1992 získal klub nové vedení a o rok později i díly reorganizaci soutěží po rozdělení federace postoupil do nejvyšší soutěže. Zatím největším úspěchem je titul v roce 2002, dnes patří Slovan Liberec mezi nejlepší týmy v republice.

 

Co se stalo v létě

Odešel trenér Vítězslav Lavička a na jeho místo nastoupil Michal Zach.  Nejzajímavějšími posilami jsou ex-slávisté Adam Petrouš a Radek Bejbl.

Změny v kádru

Odešli: Winston Parks, Fernado Rick (konec smlouvy), Daniel Rehák, Tomas Radzinevičius (oba Č. Budějovice), Milan Matula (Opava)

Přišli: Miroslav Holeňák (Mattersburg), Radek Bejbl (Rapid Vídeň), Adam Petrouš (Ankaraspor), Petr Krátký (Mladá Boleslav), Radek Hochmeister (Olomouc), Filip Dort (Teplice), Martin Jirouš (Čáslav), Hudson, Jales (oba Brazílie),  Radek a Robin Dejmkovi (oba Slavia Praha B), Zdeněk Zláma (Sparta Praha) 

Soupiska

Brankáři: 16 Petr Bolek, 1 Zbyněk Hauzr, 30 Maxim Uvarenko, 0 Zdeněk Zlámal  

Obránci: 18 Miloš Brezinský, 76 Miroslav Holeňák, 17 Tomáš Janů, 14 Pavel Košťál, 6 Petr Krátký, 8 Jiří Liška, 2 Milan Matula, 15 Adam Petrouš, 13 Jan Polák, 19 Peter Šinglár

Záložníci: 22 Radek Bejbl, 20 Jan Broschinský, 7 Jiří Bílek, 25 Jakub Dohnálek, 20 Tomáš Frejlach, 12 Radek Hochmeister, 10 Ivan Hodúr, 5 Hudson, 23 Petr Papoušek, 26 Daniel Pudil, 2 Pavel Šíranec, 9 Ján Vlasko

Útočníci: 28 Jan Blažek, 31 Robin Dejmek, 29 Filip Dort, 11 Jales, 4 Martin Jirouš, 27 Jan Nezmar, 0 Jan Pyšek

Prezident klubu: Zbyněk Štiller

Trenér: Michal Zach

Klubové barvy: modrá a bílá 

Stadion: U Nisy - Liberec, kapacita 9900 diváků 

Cíl pro novou sezonu

Josef Jinoch, sportovní ředitel: "Po nevydařeném závěru loňské sezony a následném vyřazení z Poháru Intertoto jsme chtěli posílit a doplnit mužstvo tak, abychom znovu bojovali v ligové špičce o evropské poháry."

1. FC Brno

Zdroj: Dušan Vrbecký

Z historie klubu

Když byl v roce 1913 založen klub SK Židenice, málokdo tušil, že jeho nástupce jednou bude hrát nejvyšší soutěž. Za první republiky sice získal titul amatérského mistra republiky a těšil se vysokým návštěvám, skutečný vzestup ale přišel až po 2. světové válce, kdy už klub nesl jméno Zbrojovka Brno. Ta také v roce 1978 dokázala získat dosud jediný brněnský ligový titul. V 80. letech ale na brněnský fotbal přišla krize, která vyvrcholila šestiletým půstem ve 2. lize. Po dvouletém návratu Brňané ještě na rok sestoupili, od roku 1991 už ale v nejvyšší soutěži znovu působí pravidelně. Klub sice ještě několikrát změnil jméno až do dnešní podoby 1. FC Brno. 

Co se stalo v létě

Do Moravské metropole přišel trenér Petr Uličný, jako náhrada za odvolaného Josefa Mazuru. Brňané získali i několik posil, mezi nimi i ztraceného syna Milana Pacandu či ex-slávistické dvojče Tomáše Doška.

Změny v kádru

Odešli: Ondřej Mazuch (Fiorentina), Luděk Zelenka (Jablonec), Pavel Mezlík, Pavel Simr (oba Jihlava)

Přišli: Tomáš Došek (Plock), Roman Smutný, Michal Belej, Aleš Schuster (všichni Bystrc),  Radek Mezlík, Zdeněk Partyš (oba Opava), Petr Musil (Inter Bratislava), Martin Hanák, Jakub Červinek (oba B-tým) 

Soupiska

Brankáři: 20 Tomáš Bureš, 1 Martin Lejsal

Obránci: 18 Martin Kuncl, 4 Radek Mezlík, 24 Petr Pavlík, 2 Aleš Schuster, 10 Patrik Siegl, 30 Martin Švejnoha, 22 Jan Trousil

Záložníci: 7 Michal Belej, 14 Aleš Besta, 6 Martin Hanák, 5 Mario Holek, 19 Luboš Kalouda, 23 Petr Musil, 9 Tomáš Okleštěk, 21 Tomáš Polách, 
8 Roman Smutný, 12 Karel Večeřa

Útočníci: 26 Tomáš Došek, 11 Milan Pacanda, 15 Marek Střeštík, 13 Pavel Vrána, 17 René Wagner

Předseda představenstva: Karel Jarůšek 

Trenér: Petr Uličný 

Klubové barvy: červená a bílá 

Stadion: Městský stadion Srbská - Brno, kapacita: 12550 dováků

Cíl pro novou sezonu

Roman Pros, místopředseda představenstva: "Nepohrdneme Intertoto cupem, ale otevřeně říkám, že tahle firma je ekonomicky připravena ustát i Pohár UEFA a také Ligu mistrů. Cílem je tedy postup do evropských pohárů a boj o ligové medaile."

FC Viktoria Plzeň

Z historie klubu

Klub vznikl v roce 1911 jako Viktoria Plzeň, než se ale vrátil ke svému původnímu jménu, celkem pětkrát název změnil. To ale až po roce 1948. Do té doby se ve 30. letech dokázal klub z Plzně probojovat až do 1. ligy, kde skončil jednou třetí a dvakrát čtvrtý. Ještě lépe bylo po 2. světové válce, kdy Plzeň slavila dva tituly vicemistra. Jenomže únorový převrat vzal Viktorii jak název, tak i soutěž. Už pod jménem DSO Spartak LZ Plzeň se klub propadl až do krajského přeboru. V roce 1960 se sice Plzeň vrtátila díky reorganizaci soutěží do 1. ligy, ale na zašlou slávu mohla jen vzpomínat, když se potácela mezi 1. a 2. ligou. A tak je tomu vlastně téměř dosud. V roce 2005 klub postoupil do 1. ligy jen díky tomu, že o soutěž přišly kvůli ekonomickým problémům Drnovice a záchranu mu na konci ročníku obstarala více než podezřelá výhra 3:0 na Spartě, kde domácí klub z Letné, jemuž v zápase o nic nešlo, podal proti svěřencům svého bývalého kouče Františka Straky naproto katastrofální výkon.

Co se stalo v létě

Po úspěšné sezoně byl v létě v klubu klid, kádr z nějvětších tahounů opustil jen talent David Limberský, který přestoupil do Sparty.

Změny v kádru

Odešli: David Limberský (Sparta Praha), Ján Mucha (Slovan Bratislava), Radek Pilař (Žižkov), Michal Veselý (Čáslav)

Přišli: Jakub Süsser (Blšany), Jiří Razým (Čáslav), Martin Ticháček (Karlovy Vary), Jan Halama (Příbram),  Lukáš Vaculík (Příbram), Vítězslav Brožíák (Teplice)

Soupiska

Brankáři: 25 Michal Daněk, 30 Luboš Ilizi, 19 Lukáš Krbeček, 0 Martin Ticháček

Obránci: 12 Jan Halama, 3 Petr Knakal, 8 Jan Lecjaks, 5 Martin Müller, 6 Václav Procházka, 4 Tomáš Rada, 22 Marek Smola, 2 Jakub Süsser, 18 Jan Zakopal

Záložníci: 23 Tomáš Borek, 11 Martin Fillo, 13 Marek Jarolím, 24 Jan Mudra, 20 Ferenc Róth, 15 Petr Šíma, 7 Petr Trapp, 0 Lukáš Vaculík 

Útočníci: 17 Vítězslav Brožík, 9 Tomáš Krbeček, 16 Vladimír Malár, 26 Pavel Malcharek, 14 Martin Psohlavec, 21 Michal Smejkal

Předesda představenstva: Ladislav Valášek

Trenér: Stanislav Levý

Klubové barvy: červená a modrá

Stadion: Stadion města Plzeně - Plzeň, kapacita 7425 diváků

Cíl pro novou sezonu

Ladislav Valášek, předseda představenstva: "S trenérem Levým a celým realizačním týmem chceme jít do nové soutěže s maximální snahou uspět doma, nebo venku. A to bez ohledu na to, jaké je jméno soupeře. Chceme se porvat o to, aby Plzeň byla v horních patrech tabulky."

FC Baník Ostrava

Z historie klubu

V roce 1922 byl založen klub SK Slezská Ostrava a začal tak vlastně psát dějiny ostravského fotbalu. Do roku 1937 se tým postupně šplhal až do 1. ligy, od roku 1959 už na stadionu Na Bazalech a pod názvem Baník, jenž se do jména dostla o sedm let dříve. Po 2. světové válce si Ostravané dvakrát sestoupili,  naposledy v roce 1966. Hned za rok se ale Ostravané vrátili a nepřetržitě hrají 1. ligu. Déle to dokázala jen Slavia. Baník získal tři tituly mistra ligy, naposledy v roce 2004.

Co se stalo v létě

Během letní přestávky klub do svých řad přivítal ztracené syny René Bolfa a Václava Svěrkoše, kteří by měli být největšími oporami v nové sezoně.

Změny v kádru

Odešli: Josef Hoffmann (Kladno), Pavel Besta (Žižkov), Maroš Klimpl (Midtjylland)

Přišli: Václav Svěrkoš (Austria Vídeň/Mönchengladbach), René Bolf (bez angažmá), Daniel Tchuř (Artmedia Bratislava), Dušan Tesařík (Příbram), Robert Zeher (Jablonec), Petr Pavlík (Vítkovice)

Soupiska

Brankáři: 16 Tomáš Bernady, 1 Antonín Buček, 30 Petr Vašek

Obránci: 5 René Bolf, 6 David Bystroň, 12 Petr Cigánek, 15 Petr Čoupek, 22 Aleš Neuwirth, 19 Petr Pavlík, 23 Pavel Ricka, 3 Radim Řezník, 22 Daniel Tchuř

Záložníci: 4 Martin Lukeš, 18 Tomáš Marek, 24 František Metelka, 7 Vladimír Mišinský, 21 Jan Mucha, 11 František Rajtoral, 13 Dušan Tesařík, 20 Petr Tomašák

Útočníci: 17 Lukáš Magera, 25 Tomáš Mičola, 25 Václav Svěrkoš, 14 Adam Varadi, 10 Róbert Zeher

Předseda představenstva: Jakub Kahoun 

Trenér: Karel Večeřa

Klubové barvy: bílá a modrá 

Stadion: Bazaly - Ostrava, kapacita: 17372 diváků

Cíl pro novou sezonu

Karel Večeřa, trenér: "Budu jen rád, když splníme velká očekávání a budeme prohánět týmy na špici tabulky. Teď jsou to jen odhady, ale jsme zkušenější. Když uhlídáme sami sebe, vyvarujeme se chyb v defenzivě, tak jsme schopni se měřit s kýmkoliv."

FK Teplice

Z historie klubu

Vůbec nejmladší účastník Gambrinus ligy vznikl až po 2. světové válce v roce 1945 a během tří let se probojoval až do nejvyšší soutěže. Jenomže rok 1953 přinesl pád v podobě vyřazení ze soutěže a teplický fotbal na dlouhá léta  zmizel z prvoligové mapy. Návrat se podařil až po jedenácti letech, kdy klub navázal spolupráci s místními sklárnami a rozjel období hojnosti, které vyvrcholilo v roce 1971 třetím místem. Následovalo několik změn názvu a postupný rozvoj klubu až do dnešní podoby. V roce 2003/04 si Tepličtí zahráli tři kola poháru UEFA, v němž vyřadili i Feyenoord Rotterdam, na titul ale stále čekají marně.

Co se stalo v létě

Klub v létě vydělával velké peníze úspěšnými přestupy. Především prodej kanonýra Edina Džeka hojně zaplnil kasu, klub na něm vydělal přes 120 milionů korun. Trenérského kormidla se ujal Petr Rada.

Změny v kádru

Odešli: Edin Džeko (WfL Wolfsburg), Filip Dort (Liberec), Petr Dragoun (bez angažmá), Jan Franc (B tým), Tomáš Jirsák (Wisla Krakov), Lukáš Ohněník (B tým), Jiří Pimpara (bez angažmá), Emil Rilke (Jablonec),  Vlastimil Stožický (Jablonec), Ondřej Szabó (Kladno), Dušan Tesařík (Ostrava), Michal Valenta (Ústí nad Labem), Tomáš Vondrášek (Sokolov)

Přišli: Michal Gašparík (Most), Pavel Hašek (Bohemians 1905), Zdeněk Koukal (Sokolov), Karel Kroupa (Denizlispor), Admir Ljevakovič (Zenica), Jakub Mareš (Slovácko), Antonín Rosa (Blšany), Petr Smíšek (Jablonec) 

Soupiska

Brankáři: 21 Patrik Kolář, 1 Martin Slavík, 21 Tomáš Belic

Obránci: 3 Josef Kaufman, 8 Pavel Krmaš, 4 Martin Klein, 18 Vlastimil Ryška, 22 Antonín Rosa, 15 Petr Lukáš, 14 Samir Merzič

Záložníci: 10 Petr Benát, 9 Pavel Verbíř, 12 Michal Doležal, 19 Jakub Mareš, 25 Zdeněk Koukal, 11 Jiří Sabou, 24 Jan Štohanzl, 6 Pavel Hašek, 7 Michal Gašparík, 5 Admir Ljevakovič

Útočníci: 16 Martin Fenin, 20 Karel Kroupa, 23 Petr Smíšek

Předseda představenstva: Štěpán Popovič

Trenér: Petr Rada

Klubové barvy: žlutá a modrá 

Stadion: Na Stínadlech - Teplice, kapacita: 17255 diváků

Cíl pro novou sezonu

Štěpán Popovič, předseda představenstva: "Chceme hrát kvalitní fotbal, potrápit každého soupeře. Máme na to, abychom se všemi týmy hráli důstojnou roli a soupeři věděli, že z nás jde strach. Chci, aby chodili diváci a hráči dobře reprezentovali klub."

 

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události