Fotbal

Rosický: Spartu bych chtěl raději ve skupině

S rozporuplnými pocity přijal informaci o soupeři pro 3. předkolo Ligy mistrů záložník Arsenalu Londýn Tomáš Rosický. Toho totiž čeká už za necelé dva týdny cesta na Spartu.

Raději chtěl Slavii 

"Abych pravdu řekl, o vysněném soupeři jsem neuvažoval, ale Spartu bych si raději nechal až na základní skupinu. S tím ale nic nenadělám, musím hrát proti tomu, koho nám přidělil los. A že Arsenal moc chce hrát znovu Ligu mistrů snad nemusím připomínat. Samozřejmě, že bych si více přál jako soupeře Slavii, to by bylo takové normální, s ní se potkávám od malička. Se Spartou to bude premiéra," řekl Rosický v rozhovoru pro své webové stránky rosickytomas.com.

Moc Sparťanů už nezná

Přestože ale nastoupí proti svému mateřskému klubu příliš mnoho hráčů z Letné na hřišti asi nepozná. ""Ze sestavy proti Rostocku, kterou jsem zahlédl na internetu, je tam Tomáš Poštulka, dobře se znám s Tomášem Řepkou, ale třeba i Zdeňkem Pospěchem a Pavlem Horváthem," jmenuje Rosický, který sledoval los se svými londýýnskými spoluhráči. "Měli jsme právě společný oběd, ale byla tam puštěná i televize, kde los vysílali. Nikdo se dopředu soupeřem moc netrápil, každý spíše myslel na sobotní duel s Ajaxem. Na Spartu se začneme připravovat až před cestou do Prahy," dodal.

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události