Fotbal

Lístky na Arsenal bude Sparta prodávat od pátku

Lístky na Arsenal bude Sparta prodávat od pátku
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Už v pátek zahájí fotbalová Sparta předprodej vstupenek na utkání 3. předkola Ligy mistrů proti Arsenalu Londýn pro majitele permanentek a pro členy Fan Clubu. Volný prodej zbylých vstupenek je naplánován na úterý.

Zápas roku ve středu 15. srpna 

Londýnský Arsenal přivítají Letenští ve své aréně už ve středu 15. srpna od 20.45 hodin. Už nyní je přitom o vstupneky na představení špičkového klubu Premiere league v čele s kapitánem české reprezentace Tomášem Rosickým obrovský zájem. Sparta proto plánuje nabídnout lístky přednostně svým věrným fanouškům.

"Prodej pro držitele permanentek a členy Sparta fotbal teamu bude probíhat od pátku 10. 8. do pondělí 13. 8. v Zákaznickém centru. V pátek a pondělí od 9 do 12 a  od 13 do 19 hodin, o víkendu  od 13 do 18 hodin," informuje klub na svých stránkách.

Lístky na Arsenal si přitom může zároveň pořídit i ten, kdo si v tomto termínu koupí  permanentní vstupenku nebo členství ve Sparta fotbal teamu. "V posledních dvou dnech si permanentku koupilo přes čtyři stovky fanoušků Sparty," poukazuje Sparta na zvýšený zájem o celosezonní vstupné. Klub předpokládá, že takto prodá okolo osmi tisíc lístků, dalších 2500 vstupenek by měl obdržel londýnský soupeř. Zbylá část by měla jít do volného prodeje.

Volný prodej až v úterý

Ten bude zahájen v úterý 14. 8. na pokladně č. 1  v 9 hodin a potrvá až do 18 hodin. "Na jednu osobu připadá maximálně 5ks vstupenek," upozorňuje web Sparty. A za koliv budou lístky na Arsenal k mání? Podle klubového webu od 225 Kč za nejlevnější pro permanentkáře a držitele karet Sparta fotbal teamu do 1650 Kč za nejdražší vstupenku.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události