Fotbal

Lístky na Ajax budou od čtvrtka pro všechny

Lístky na Ajax budou od čtvrtka pro všechny
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Fotbalové Slavia Praha už zahájila předprodej vstupenek na klíčové utkání 3. předkola Ligy mistrů s Ajaxem Amsterdam. Zatímco ti, kteří byli před dvěma týdny na Strahově přítomni duelu se Žilinou nebo mají permanentku, už mohou vstupenky kupovat, pro ostatní bude prodej zahájen ve čtvrtek.

"Majitelé permanentních vstupenek na rok 2007/2008 a majitelé zakoupených vstupenek na utkání se Žilinou mají jako první možnost nákupu vstupenky na odvetné střetnutí Slavia - Ajax. Podmínkou je předložení vstupenky ze zápasu ze Žilinou," vzkazuje Slavia. Nabídka se přitom týká více nž jedenácti tisíc diváků, kteří Slavii na Strahově dotlačili k postupu přes slovenského mistra v penaltovém rozstřelu.

Pro všechny ostatní fanoušky bude prodej lístků na utkání s Ajaxem zahájen ve čtvrtek 23. srpna a klub slibuje,  že dokonce prodlouží otevírací dobu pokladen. "Otevírací doba je po celý týden prodloužena - 9-12 a 13-18 hodin," píše se na webu Slavie. Cena lístků, tolik kritizovaná před zápasem se Žilinou, se podle slibu Slavie nemění. Vstupneky tak mohou fanoušci zakoupit v ceně od 300 do 850 Kč. Utkání Slavia - Ajax se hraje ve středu 29. srpna od 20.30 hodin na Strahově.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události