Fotbal

Ballack má v Chelsea problémy

Německý fotbalista Michael Ballack se dostal opět do sporu s vedením londýnské Chelsea. Minulý týden jej rozhněvalo, když jej klub kvůli zranění achilovky nenapsal na soupisku pro základní skupinu Ligy mistrů, nyní ho nepustili s národním týmem na natáčení reklamy.

Kapitán německé reprezentace se měl s národním týmem v pondělí zúčastnit natáčení reklamního spotu firmy Adidas, která obléká i Chelsea. Klub ale s povolením jeho účasti váhal až do nedělní noci, kdy se měl hráč vrátit z Německa. Když pak konečně svolil, Ballack už cestu nestihl. Na webových stránkách německého svazu se dnes objevil videorozhovor, na němž Ballack říká, že jej jednání Chelsea zklamalo.
"Takhle se prostě s kapitánem německé reprezentace a mezinárodně uznávanou osobností nejedná," zuřil dnes manažer německého národního týmu Oliver Bierhoff. Zároveň zpochybnil rozhodnutí nezapsat Ballacka na soupisku pro Ligu mistrů, ačkoli třicetiletý záložník od dubna nesehrál jediný zápas a stále se zotavuje z problémů s kotníkem. Ty už si vyžádaly dvě operace a hráčova budoucnost v Chelsea je kvůli nim nejasná.
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události