Fotbal

Video: Ohlasy hráčů Slavie po prohře v Seville

Video: Ohlasy hráčů Slavie po prohře v Seville

Čtyři góly dostali fotbalisté Slavie Praha ve svém druhém vystoupení v Lize mistrů ve španělské Seville. A co je ještě horší, na všechny nahráli soupeři prakticky sami. Však také sami přiznali, že právě tyto chyby je stály lepší výsledek.

Zdroj: Dušan Vrbecký

"Je to pro nás obrovská zkušenost, A mělo by to pro nás být i poučení," řekl bezprostředně po utkání kapitán Slavie Stanislav Vlček. Křest ohněm si prodělal v Seville obránce Ondřej Šourek. "Nesmíme se z toho posadit na zadek," říká k výsledku, který pro Slavii nebyl příliš lichotivý.

Více ve videoreportáži

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámila, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázala spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné.

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.