Hokej

V hokejovém Prostějově padaly hlavy, skončili trenéři i manažer

V hokejovém Prostějově padaly hlavy, skončili trenéři i manažer
Zdroj: Dušan Vrbecký

Velké zemětřesení nastalo v neděli v hokejovém klubu Jestřábi Prostějov. Pro prohře se Sarezou Ostrava skončili u provligového týmu za Hané oba trenéři a také sportovní manažer. Novým trenérem byl dnes jmenovám Radomír Kužílek.

Klub se zatím omezil na strohé vyjádření o tom, že po prohře se Sarezou skončili oba kouči, jak Hlavní Martin Stloukal, tak i jeho asistent Jiří Vítek. "Společně s nimi se své funkce vzdal také sportovní manažer Robert Hamrla," píše klubový web. Důvodem byly prý špatné výsledky i atmosféra v kabině.

Prostějovští hokejisté jsou po odehraných dvanácti kolech v tabulce skupiny východ předposlední pouhý bod za šestou Jihlavou, na jejímž ledě dokázali minulou středu zvítězit 5:2 a stáhnout tak náskok na týmy před sebou. "Zápas ale vyhrál horší tým. Nehrajeme dobře," přiznal tehdy i přes výhru kouč Stloukal.

Novým trenérem byl dnes jmenován Radomír Kužílek, asistenta mu bude dělat bývalý hráč Prostějova či ostravské Sarezy Martin Janeček. Kužílek má za sebou angažmá například v Havířově, Olomouci či u dorostu Třince, v minulé sezoně působil i v samotném Prostějově jako asistent.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události