Hokej

Šumperk po prohře v Třebíči ukořistil soupeři trenéra

Zatímco nejvyšší domácí soutěž zatím odolává tradičním výměnám trenérů týmů, kterým se nevede, o soutěž níž je v tomto směru mnohem živěji. Jako první měnila kouče už před dvěma týdny Jihlava, včera ohlásili změnu v Prostějově a dnes představil nového kouče i nejslabší tým východní skupiny soutěže Šumperk.

Nováček druhé nejvyšší soutěže odvolal kouče Jindřicha Setikovského už před dvěma týdny po nepovedeném zápase s Ostravou, nového kouče ale klub představil až dnes. Stal se jím Jiří Otoupalík, dosavadní trenér extraligového dorostu v Třebíči, který ještě v minulé sezoně působil v horáckém klubu jako asistent hlavního trenéra A-mužstva Josefa Horešovského.

Po Otoupalíkovi Šumperk sáhl shodou okolností hned poté, co odehrál další nepovedený zápas právě v Třebíči, kde prohrál 1:3. Jiří Otoupalík by měl tým Draků vést poprvé už ve středu proti Prostějovu.  

Šumperk je v prvoligové skupině východ beznadějně poslední, když získal pouze čtyři body za výhru nad Jihlavou a prohru s Olomoucí v prodloužení a na předposlední Prostějov navíc ztrácí už devět bodů.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události