Fotbal

Slavia si v Londýně užívá nepoznaný komfort

Takový luxus prý ještě fotbalisté Slavie Praha nezažili. V supermoderním stánku londýnského Arsenalu Emirates Stadium mají zázemí skutečných šampionů. Však si ho prý také užívají.

Fotbalový luxus 

"Je tu obrovská kabina, sprchy, všechno velké. Máme k dispozici i velkou televizi, i když jsme ji zatím využili jen na pouštění písniček, jak před tréninkem, tak po něm. Na trávníku nebyl ani jeden drn, je perfektně připravený," pochvaloval si v rozhovoru pro slavia.cz nebývale luxusní zázemí v moderní aréně Ladislav Volešák.  

Hráči se prý ale rychle rozkoukali a v samotném zápase už je nic nezaskočí. "Nálada na tréninku byla pohodová a vítězná. Půjdeme do zápasu s tím, že chceme vyhrát, je nám jedno proti komu hrajeme, prostě chceme tři body. Na tréninku jsme dnes cvičili hlavně standardní situace a kombinační hru, trávník balón hodně zrychluje," liboval si mladý záložník Tomáš Jablonský.

Všichni jsou prý v pořádku a chtějí překvapit

Hrací plochu na Emirates Stadium si pochvaloval i kouč Karel Jarolím, kterého potěšilo i to, že by mohl mít k dispozici všechny hráče, kteří před odletem laborovali se zdravotními problémy. "Plocha stadionu je výborná, je opravdu ve výborném stavu. A těší mě i to, že Kalivoda, Švec i Pudil jsou v pořádku," pochvaloval si v Londýně Jarolím.

Až jeho svěřenci ve tři čtvrtě na devět večer vyběhnou na trávník stadionu k samotnému utkání, nezaskočí je prý ani atmosféra nabitého stadionu. "Když je tu plný dům, tak to musí být opravdu nádhera. Je to největší a nejhezčí stadion, na kterém jsem kdy byl," rozplýval se Jablonský.

A právě na něm prý chtějí hráči Slavie překvapit. "Čeká nás velmi těžký zápas, koukali jsme se na zápas s Boltonem, abychom zjistili chyby a abychom si připravili pár taktických věcí. Musíme důkladně bránit, ale nesmíme zase zalézt do vápna a čekat, až dá Arsenal branku. Věřím, že se nebudeme bát útočit a že se nám podaří skórovat. Doufám, že se důkladně připravíme a odvezeme alespoň bod," prohlásil odhodlaně reprezentant Daniel Pudil.

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události