Fotbal

Video: Vladimír Šmicer se dostává do formy

Video: Vladimír Šmicer se dostává do formy

Fotbalista Slavie Vladimír Šmicer tento týden naplno trénuje. Jeho zranění stehenního i lýtkového svalu jsou již v pořádku a do soutěžního utkání by mohla hvězda pražského klubu nastoupit už v sobotu proti Teplicím. Na další podrobnosti se podívejte v našem obrazovém příspěvku.

Naposledy nastoupil Šmicer 28. srpna v odvetě třetího předkola Ligy mistrů proti Ajaxu Amsterdam, ale po třinácti minutách pro něj zápas na Strahově skončil kvůli nataženému svalu. Před derby se Spartou se zdálo, že by se do sestavy mohl vrátit, ale při tréninku si poranil lýtkový sval. V lize nastoupil Šmicer naposledy ve čtvrtém kole 25. srpna proti Brnu.
Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dallas se udržel, Dončiče dělila asistence od triple doublu

Basketbalisté Dallasu odvrátili semifinálovou blamáž a ve čtvrtém zápase série s Golden State Warriors si připsali první výhru. Domácí Mavericks si v průběhu zápasu udělali pohodlný náskok a před poslední čtvrtinou vedli o 29 bodů. Nakonec vyhráli 119:109 a protáhli sérii minimálně do pátého zápasu. Nejvíce zářil tradičně domácí Luka Dončič. Slovinec zaznamenal 30 bodů, 14 doskoků a 9 asistencí.