Sport

Nazí reprezentanti v atletice pózovali pro kalendář

Hned pětice altetů a atletek PSK Olmyp Praha se rozhodla přiblížit královnu sportu širší veřejnosti netradiční formou. Mladí sportovci se svlékli a zapózovali pro kalendář s akty.


Atleti před objektivem 

A výsledek stojí za to. Vydařené černobílé akty vytrénovaných těl budí pozornost. "Musím se přiznat, že mě to bavilo a asi bych do toho šla klidně znovu," svěřila se při slavnostním křtu kalendáře sprinterka Iveta Mazáčová, jedna z dvojice sportovkyň, které kvůli fotografiím odložily veškeré oděvy. Spolu s ní šla do fotografování i blonďatá kolegyně z oválu Kateřina Dostálová. A nutno dodat, že oběma jedenadvacetiletým běžkyním to na fotografiích sluší.

Obě dívky při fotografování doplnili ještě sprinter Libor Žilka, překářkář Petr Svoboda a desetibojař Josef Karas, který si zapózoval dokonce i na společném snímku s dívkami. "Nejdřív jsme si říkali, že do toho nejdeme, ale pak jsme mu docela záviděli," přiznali se smíchem oba zbylí sportovci. 

O akty sportovců je zájem

O akty vypracovaných těl sportovců je ve světě zájem už dávno a ani mezi českými borci nejde o novinku. Už dříve se před fotoaparátem svlékli například desetibojaři Tomáš Dvořák a Roman Šebrle, tyčkařky Daniela Bártová a Pavla Hamáčková či výšlař Tomáš Janků, akty nafotografovaly i české basketbalistky.  A protože úspěch sklidily i nejnovější snímky atletů Olympu, klub už nyní přemýšlí, že se podobnou formou bude prezentovat znovu. "Proč ne, bavilo nás to," doplnila Dostálová. 

Výtěžek z prodeje kalendáře chtějí atleti z Olympu využít na pokrytí nákladů na přípravu.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události