Fotbal

Na Spartu se vrací Kováč, do prodeje jdou lístky

Už 29. listopadu čeká pražskou Spartu třetí vystoupení v Poháru UEFA. Na Letnou dorazí Spartak Moskva, jehož dres obléká i český reprezentnat a bývalý stoper Sparty Radoslav Kováč. Vstupenky na tento zápas začne Sparta prodávat už zítra.

Zájemci o duel s ruským týmem si musí připravit od 175 do 1330 Kč. přesně v tomto cenovém rozmezí se totiž budou lískty prodávat. "Předprodej pro všechny fanoušky zahajujeme ve středu  14. listopadu, ve stejný den bude zároveň spuštěn na našich webových stránkách on-line rezervační systém vstupenek," vzkazuje fanouškům letenský klub.

Proti ruskému vicemistrovi se mohou Letenští odpíchnout ke kýženému postupu do další fáze soutěže. Po dvou zápasech mají na kontě tři body za výhru nad Toulouse, domácí utkání s Curychem naopak skončilo pro Spartu prohrou. V tabulce je pak situace velmi vyrovnaná, všechny týmy kromě Toulouse jsou n tom totiž stejně. Závěrečný zápas sehraje Sparta 6. prosince v Leverkusenu, který v minulém kole soutěže prohrál právě se Spartakem Moskva. 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události