Fotbal

Video: Hráčem utkání Zdeněk Pospěch

Video: Hráčem utkání Zdeněk Pospěch

Pravý obránce Zdeněk Pospěch zažívá skvělý fotbalový podzim. Před startem ligy se oženil, jako kapitán táhne Spartu z výsledkové bídy stále výš ligovou tabulkou a trenéru Karlu Brücknerovi si řekl o nominaci do národního týmu. A skvěle si vedl i zde.

Na Letné byl proti Slovákům doma, vždyť právě tady každý den trénuje se Spartou a hraje všechny domácí ligové zápasy. Možná i proto byl proti Slovensku tak platným hráčem. "Byl to krásný zápas, navíc jsme oslavili postup výhrou," liboval si Pospěch.

Více ve videorozhovoru

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.