Sport

Warriors zvládli koncovku v Torontu a mají druhou výhru

Tým Golden State Warriors lépe zvládl koncovku utkání na palubovce Toronta Raptors a po výhře 106:100 vylepšil svou bilanci v sezóně na 2/6. Warriors začali sezónu šesti porážkami v řadě, ale černou sérii přerušili dvěma výhrami za sebou.

Do jejich sestavy se po disciplinárním trestu vrátil Stephen Jackson a
hned se blýskl 17 body, výborný zápas odehrál mladý lotyšský pivot Andris Biedrinš, který zaznamenal 15 bodů a 14 doskoků.

Rozehrávač Baron Davis se sice střelecky dost trápil a v obraně mu dělal svou rychlostí velké potíže domácí T.J. Ford, ale nakonec ve čtvrté čtvrtině sehrál klíčovou roli a zaznamenal celkem 16 bodů, 9 doskoků a 7 asistencí.

Domácí navzdory 21 bodům Forda za první půli po většinu jejího průběhu prohrávali (až o 11 bodů), ale dokázali skóre otočit a na konci třetí čtvrtiny šli dokonce do osmibodového vedení.

V poslední čtvrtině ale úplně "zkolabovali" v ofenzívě a za 11 a půl
minuty zaznamenali jen 7 bodů. Rychlých 5 bodů v posledních sekundách už nemohlo na výsledku nic změnit.

Ford zaznamenal 29 bodů a 9 asistencí, ale nedal ani bod za poslední
čtvrtinu, Andrea Bargnani nastřílel 12 bodů a Chris Bosh zaznamenal 11 bodů a 11 doskoků. Další solidní výkon podal nováček Jamario Moon (9 bodů, 7 doskoků a 3 bloky), ale ani on se nedokázal v závěru trefit do koše.

Toronto - Golden State 100:106
(29:32, 32:26, 27:22, 12:26)
Střelci:
Raptors - Ford 29, Bargnani 12, Bosh a Kapono 11, Moon 9...
Warriors - Jackson 17, Davis a Azubuike 16, Biedrinš 15, Pietrus 11,
Harrington 10...

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události