Fotbal

Zítka nebo Daněk? Brückner už má jasno

Zítka nebo Daněk? Brückner už má jasno

Koho postaví trenér Karel Brückner ve středu do branky proti kypru? To ví zatím jen sám kouč. Ostatní zatím nechává v nevědomosti. Jedno je jasné, Jaromír Blažek to nebude.

"Samozřejmě, že už jsem rozhodnutý, ale neprozradím to. Nechci, aby se to ten hráč dozvěděl z médií," řekl kouč Brückner dnes dopoledne na letišti v Ruzyni,  odkud tým odlétal  na Kypr, kde ve středu hraje poslední kvalifikační utkání. "Dlouho dopředu jsme věděli, že dáme šanci někomu z dvojice Zítka - Daněk," doplnil trnér známou část hádanky.

O tom, kdo půjde do branky, zatím nemají tušení ani sami gólmani. "To je na trenérovi, rozhodnout musí on. Já jsem přijel příčichnout k atmosféře, reprezenatační sraz si užívám," řekl Daniel Zítka, který je přitom podle všeho coby zkušenější bard ostřílený mnoha zápasy Ligy mistrů v dresu Anderlechtu přece jen kandidátem číslo 1.

Jasno zatím nemá ani druhý z nominovaných Michal Daněk z Plzně. "Uvidíme, kdo to bude. Třeba to bude tak, že půjdu na poločas já nebo Daniel a druhou půlku bude chytat Jarda Blažek," přemýšlel Daněk.

Více ve Sportovních novinách

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události