Fotbal

Fenin do Juventusu? Chce jít tam, kde bude hrát

Fenin do Juventusu? Chce jít tam, kde bude hrát

Martin Fenin by se mohl už brzo stát novou posilou italského Juventusu Turín. V týmu "Staré dámy" by se tak stal vedle Pavla Nedvěda a Zdeňka Grygery už třetím Čechem. On sám ale zatím přestup příliš neřeší.

"Itálie se mi jako země líbí, ale teď přestup moc neřeším. A když, tak chci jít někam, kde budu pravidelně nastupovat. Nechci přestoupit na lavičku," říká odhodlaně Martin Fenin, který dnes odletěl s českým reprezentačním týmem na Kypr. Zatím ale patří Teplicím, se kterými ho ještě čeká závěr ligového podzimu. "Teď hrajeme s nároďákem a pak tři zápasy ligy. Co bude dál zatím neřeším," dodal vicemistr světa do 20 let.

Pokud by mu Juventus opravdu vyšel, stal by se spoluhráčem dvou reprezentantů, i když Pavel Nedvěd už  se prý s národním dresem definitivně rozloučil. Zdeněk Grygera ale mohl Feninovi o klubu poreferovat už cestou na Kypr. "Ale já o tom taky vlastně nic nevím. O zájmu jsme se dozvěděl z novin," prohodil Grygera, který ale možná už učí Fenina první italská slovíčka.  

Více ve Sportovních novinách

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dortmund po sezóně vyhodil trenéra

Německý velkoklub Borussia Dortmund v pátek oznámil, že po společné analýze uplynulé sezony rozvázal spolupráci s dosavadním hlavním koučem Marco Rosem. 45letý trenér u klubu působil jednu sezonu. S týmem skončil na druhé příčce Bundesligy, ale v evropských soutěžích nezaznamenal větší úspěch. Kdo ho na postu lodivoda nahradí zatím není jasné. Nejpravděpodobněji by by ale měl Roseho nahradit Edin Terzič.