Fotbal

Ivana litoval zahozené šance. "Mohlo to dopadnou jinak"

Ivana litoval zahozené šance. "Mohlo to dopadnou jinak"

Takovou šanci už možná útočník Milan Ivana mít nebude. Ve 34. minutě posledního zápasu Slavie v Lize mistrů mohl sešívané poslat do vedení nad momentálně nejlepším klubem světa Sevillou. Jenomže trefil jen tyč.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

To si budu dlouho vyčítat, řekl Ivana 

"Obránce šel do skluzu a přede mnou se zastavil míč. Stačilo trefit branku, ale já to nedokázal," vracel se po zápase k největší šanci Slavie její "palič" Milan Ivana. "To mě bude mrzet ještě dlouho, určitě si to budu vyčítat. Jenomže tenhle rok je pro mě asi zakletý," soukal ze sebe. "Kdybychom dali první gól, mohl ten zápas dopadnout jinak," litoval. 

A měl proč. Slavia byla v první půli lepší a kdyby Ivana místo tyče trefil síť, zaslouženě by nad Sevillou vedla. "Přitom Sevilla ve druhém poločase ukázala, proč je nejlepší na světě," podotkl a věděl, o čem mluví. Španělský klub totiž ve druhé půli  Slavii dokonale přejel a třemi góly si pojistil vítězství ve skupině. "Hodně nás zlomil první gól a výsledek 0:3 je pro nás až moc krutý," myslí si útočník Slavie.

Chybělo štěstí? 

Slavia podle něj chtěla svou účast v Lize mistrů zakončit stylověji a udržet domácí neporazitelnost. "Věřili jsme, že bod bychom udělat mohli, ale tohle jsme fakt nečekali," hledal slova. Týmu příliš nepomohla brzká střídání, jenomže zkušení Šmicer i Volešák museli ze hřiště kvůli zranění. "Šmíca asi chyběl, ale je fakt, že Sevilla začala ve druhém poločase mnohem líp a prostě nás přehrála," dodal Ivana. Podle něj si Slavia možná už vybrala porci štěstí a teď přišel pád na zem. "Možná nám chybělo to štěstí, které jsme měli proti Žilině," uvažoval útočník.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události