Fotbal

Rajnoch: Se Slavií nejednám!

Vlnu nevole vyvolalo v mladoboleslavském klubu úterní vyjádření trenéra Slavie Karla Jarolíma, že do klubu vábí mladoboleslavského obránce Jana Rajnocha. Proti se postavili jak Středočeši, tak samotný hráč.

Rajnoch: Zůstávám v Boleslavi 

"Není, co bych k tomu řekl. Se Slavií ani s jinými kluby nejednám a jako kapitán Mladé Boleslavi jsem připraven pomáhat jí na jaře na cestě vzhůru ligovou tabulkou. Rádi bychom se co nejdříve dostali do kontaktu s pohárovými příčkami," sdělil v klubovém tiskovém prohlášení sám Jan Rajnoch.

Klub, který na podzim hrál Pohár UEFA, ale v lize tápal, vytočil trenér Slavie karel jarolím, který v úterý příchod Rajnocha do Edenu označil za téměř hotovou věc. "Rád bych ještě získal mladoboleslavského obránce Rajnocha, možná přijde i útočník. Kromě posil se uzdravují i další fotbalisté. Jarní část bude krátká, rychlá a chceme být v boji o titul silní," řekl Jarolím během soustředění v Krkonoších.

Klub: Bylo by to nepřípustné

V Mladé Boleslavi přesto věří, že šlo jen o úvahu kouče Slavie a k žádným jednáním zatím nedošlo. "Věříme, že žádná jednání o případném přestupu do Slávie neprobíhají, protože bez souhlasu Mladé Boleslavi by byla nepřípustná. Máme informace, že stejný postoj zaujímá i vedení Slávie. Tím pádem jsme přesvědčeni, že celou záležitost nebude muset řešit disciplinární komise ČMFS," dodal ředitel komunikace mladoboleslavského klubu Petr Svěcený.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události