Hokej

Pražské hokejové haly mění názvy

Chodit na hokej do Sazka či T-Mobile Arény? To už je minulost. Dvě největší pražské hokejové haly změnily v minulých dnech názvy. Ve vysočanech teď stojí O2 Aréna, Holešovice zase mají Arénu HC Sparta Praha.

Aréna Sparty nese jméno klubu 

Až skončí reprezentační pauza, fanoušci Sparty už nevyrazí na hokej do T-Mobile Arény. "Vvzhledem k ukončení dlouholeté smluvní spolupráce dochází k dočasné změně názvu arény na „Aréna HC Sparta Praha," vysvětlil tiskový mluvčí HC Sparta Lukáš Rejmon. Klub nicméně věří, že jde jen o dočasnou změnu. Rád by totiž jméno arény znovu prodal. "Nový název je pouze přechodný, v současné době probíhají jednání s několika významnými společnostmi o dlouhodobém partnerství s touto víceúčelovou arénou na pražském Výstavišti," dodal Rejmon.

Sazka už není Sazka

Jen o pár dní dříve došlo ke změně názvu i u nejmodernější haly v republice. Sazka Aréna se změnila v O2 Arénu, diváci se ale nemusí obávat. Hala zůstane stát na svém místě, jen bude nově modře nasvícena a změní se loga po obvodu střešní konstrukce. "Naše dlouhodobá sponzoringová strategie se zaměřuje na podporu hudby, kultury a sportu. Podepsání kontraktu o pronájmu multifunkční arény je tedy pouze logickým vyústěním těchto aktivit. Získali jsme místo, které veškeré naše aktivity spojí a pomyslně zastřeší. Navíc tak našim zákazníkům budeme v budoucnu moci nabídnout speciální benefity a exkluzivní služby spojené s programem v hale", uvedl Salvador Anglada, generální ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Nové jméno ponese hala, kde hraje i pražská Slavia, nejméně pět let, obě strany se ale dohodly, že může dojít i k prodloužení smlouvy.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události