Fotbal

Slavia jde na to!

Slavia jde na to!

Dnes ve 21:00 pošle hvizd švýcarského rozhodčího Claudia Cirrchety Slávisty do boje proti Tottenhamu. Ten přivezl do Prahy i dva bývalé "domácí" hráče, brankáře Radka Černého a útočníka Tomáše Pekharta. Naši reportéři vám přinesou žhavé informace z tábora Slávistů ve Sportovních novinách


Zdá se, že karty jsou předem rozdány. Fotbal ale jak známo nemá logiku a tak Slávisté věří v překvapení.

Jasným favoritem jsou hráči Tottenhamu, v Premier League se jim v poslední době daří. Navíc se trenér Slavie Karel Jarolím bude muset obejít bez několika hráčů. Problémy s úponem má Šenkeřík, bolesti zad nepustí do utkání Šmicera, dlouhodobě mimo hru jsou po operaci Janda a Švento a kvůli disciplinárnímu trestu nesmí hrát ani Krajčík.

Zápas bude mít pikantní nádech také díky tomu, že na slávistický trávník se vrací Radek Černý a Tomáš Pekhart, bohužel ale v dresu soupeře.

Rozjetý Tottenham

Proti rozjetému soupeři čeká Slavii těžký zápas. Ostrované měli sice horší vstup do sezóny, pak ale vystřídal trenéra Martina Jola na lavičce Španěl Juande Ramos a dokázal tým výrazně pozvednout. Postup do finále Ligového poháru a pět gólů v síti Arsenalu v semifinále, to je slušná vizitka.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události