Sport

Video: Skikrosař Kraus si vyzkouší závody v Americe

Video: Skikrosař Kraus si vyzkouší závody v Americe

Jednu z nejlepších sezón zažívá skicrossař Tomáš Kraus. Po dvou letech se stal opět vítězem Světového poháru. Na otočku se zastavil doma a zase odlétěl na sérii závodů do Ameriky. Tam se mu ještě nikdy nepodařilo zvítězit.

Kraus oželel možnost bojovat o celkové vítězství mezi akrobatickými lyžaři kvůli závodu v zámoří, kde vede seriál Jeep King of the Mountains. "Chci tam vyhrát, ale hlavně je to pro mě samozřejmě možnost zazávodit si v Americe i kvůli olympiádě," připomněl Kraus své plány ohledně Olympijských her v roce 2010 ve Vancouveru. V neděli Tomáš Kraus už jako jistý vítěz Světového poháru přidal ve švýcarském středisku Meiringen do své sbírky úspěchů bronzovou medaili. V předposledním závodu sezony nestačil český reprezentant jen na Švéda Larse Lewena a Čechokanaďana Stanleyho Hayera. Poslední závod SP je na programu příští týden v Bormiu ve středisku Valmalenco, ale Kraus dal přednost závodům v Americe.
Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.