Fotbal

Video: Turnaj malých fotbalistů ovládli sparťané

Video: Turnaj malých fotbalistů ovládli sparťané

Takový turnaj Tanvald dlouho nezažil. Do místní haly se sjeli fotbalisté Sparty, Baníku, Brna a dalších elitních týmů. O pohár ale nehráli dospělí, nýbrž jejich budoucí nástupci - osmiletí benjamínci.

Turnaj pomohl uspořádat i současná hvězda a opora pražské Sparty Tomáš Řepka To mu ale vůbec nevadilo. Malí sparťané totiž celý turnaj vyhráli. A Řepka se dmul pýchou, ve vítězném týmu hrál i jeho syn Tomáš a patřil rovněž k oporám svého týmu. Více se dozvíte v našem obrazovém příspěvku zde.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.