Fotbal

VIDEO: Holky rády fotbal v bahně!

VIDEO: Holky rády fotbal v bahně!

Sport a bahno. Při tomto spojení se zejména fotbalistům Slavie a Zlína naježí kůže. Ve videu uvidíte, že ženám fotbalové zápasy v bahně nevadí. A nejenom že jim nejsou proti srsti, dokonce je milují!


Fotbalisté bahno rádi nemají!  

Slávisté si v utkání se Zlínem nedobrovolně připomněli léčivé bahenní lázně. Ty absolvovali v rámci přípravy v loňském roce v Třeboni. Je otázka, zda valašské bahno mělo stejně blahodárné účinky jako to třeboňské. Tak či onak, tuto kúru by si každopádně mohl Českomoravský fotbalový svaz nechat patentovat. Bahno je totiž koloritem jarních zápasů české fotbalové ligy. Každou chvíli pak slyšíme, že to které utkání bylo odloženo. A když už se hraje, tak si jedna či druhá strana stěžuje na nezpůsobilý terén. Dejte nám umělou trávu, zní z úst mnoha fotbalistů! A ani neví, že se tím nedobrovolně vzdávají možných pozitivních účinků mokré hlíny na pleť a problémy s klouby.

Fotbalistky i malí kluci bahno milují!

Jistě. Tento nápad se může zdát přitažený za vlasy. Pro případy, kdy se fotbalistům bude zdát argument o léčivých účincích bahna nesmyslný, máme speciální video. V něm malí kluci běhají po kolena v rozmáčené hlíně za merunou a jakou z toho mají radost. A také že bahenní zápasy žen nejsou jenom záležitostí klubových radovánek. Odpovídá na otázku, po čem ženy touží. Máme odpověď. Po fotbalových utkáních v bahně.  Ačkoliv se jedná o něžnější polovinu lidstva, tak jim to vůbec nevadí. Dokonce si pobyt v blátě vysloveně užívají!

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události