Fotbal

Rozbahněný terén a chraptivý Plašil

Rozbahněný terén a chraptivý Plašil
Zdroj: TV Nova

Český tým se chystá na přípravný zápas s Dánskem. Na místě je reportér Vladimír Vořechovský. Jaké jsou aktualní informace z českého týmu? Jak si pořadatelé poradili s rozmáčeným terénem?

Pořadatelé se od časného rána snaží dát trávník do pořádku. V noci připadl další sníh, a tak dnes úklidová služba pracuje naplno. Po trávníku jezdí malé traktůrky a služba všechno kolem vysává a utíra. Stadion by tak měl být večer v pořádku.

Místní se těší na Kollera a Baroše

Pro dánské město Herling je dnešek opravdovým fotbalovým svátkem. Stadion z roku 1999 pojme dvanáct tisíc lidí a je to poprvé, co se zde uskuteční mezinárodní zápas. Doposud se hrálo většinou v Kodani. "Večer bude vyprodáno a místní lidé se těší hlavně na Kollera a Baroše", uvedl pro nova.cz jeden z místních novinářů. Český fotbal dobře znají. V dresu místního klubu totiž hrají Martin Raška a také slovenský fotbalista Maroš Klimpl.

 Střeštík cítí šanci

Trenér Brückner chce dát v zápase šanci  všem přítomným hráčům. Den D to bude především pro nováčka Střeštíka. "Trenérovi chci především zamotat hlavu", řekl našemu reportérovi Vladimíru Vořechovskému. Bude to pro něj velká premiéra. Večer chce zabojovat a poprat se o nominaci na EURO.

Nachlazený Plašil

Podlomené zdraví má Plašil. Ze Španělska přiletěl již nachlazen a na letišti mu krk chránila velká šála. Trénik ve studeném počasí mu také na zdraví nepřidal. Chraptivým hlasem odpovídal na otázky našeho reportéra. "Necítím se dobře, věřím ale že nastoupím".

Utkáním s Dánskem končí pro  Brücknera období hledání ideální složení nominace. "Pokud hráči nebudou mít zdravotní potíže, na přípravný kemp do Korutan pojede třiadvacet hráčů", oznámil trenér. Přesně tolik jich vyrazí na EURO.

 

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události