Fotbal

VIDEO: Slavia před derby hlásí vyprodáno

VIDEO: Slavia před derby hlásí vyprodáno

Pondělní derby pražských S bude vyprodané, hlásí Slavia. Na Strahově tak bude bitvu o první místo ligové tabulky sledovat více než dvacet tisíc fanoušků. Sešívaní jim slibují dobrý fotbal a doufají ve vítězství. Zároveň ale mají obavu. Fanoušci se prý chystají demolovat chátrající strahovský stadion.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

"Máme informaci, že se fanoušci domlouvají a poslední derby na Strahově chtějí ukončit demolicí zdejšího stadionu," prohlásil ředitel komunikace Slavie Ondřej Zlámal a zároveň varoval, že klub bude na podobné aktivity připraven a v případě jakýchkoliv výtržností tvrdě zasáhne. "Je posílena policejní i pořadatelská služba," varuje Zlámal.

Samotné derby by prý ale mělo nabídnout atraktivní fotbal. "Věřím, že k tomu přispějí i fanoušci," přeje si trenér Slavie Karel Jarolím, jenž by rád z domácího prostředí vytěžil výhru a vylepšení náskoku na čele tabulky. "Bral bych samozřejmě naši výhru," potvrdil i brankář sešívaných Martin Vaniak.

Na utkání se těší i debutant v dresu Slavie záložník Jaroslav Černý. Derby zažije poprvé v životě na vlastní kůži. "Sledoval jsem to v televizi, ale tohle je něco jiného. Hlavně, abych si vůbec zahrál," přeje si zimní posila sešívaných.

Strahov je přitom už prakticky vyprodán. "Zbývá posledních pár set lístků," upozorňuje Zlámal.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události