Fotbal

Video: Sparta se chystá na derby

Video: Sparta se chystá na derby

Sparta se chystá. Zatím úspěšně dohání vršovicko-strahovského rivala. Pokud ve slavném derby zvítězí, povede ligu a titul bude mít na vlastních kopačkách.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Letenští vidí zápas ale především jako boj o body. Myslet na titul je prý předčasné.

"Přestože soupeř má náskok, věřím, že jsme v lepší formě a že utkání zvládneme lépe než Slavia", řekl sparťanský trenér Michal Bílek sebevědomě a dodává: "Ať derby dopadne jakkoli, o titulu rozhodnuto ještě nebude. A to ani v případě naší porážky."  

Sparta téměř v plné síle

Bílka těší, že má k dispozici téměř kompletní kádr. Všichni ale hrát nebudou. Nenastoupí angínou schvácený Zeman a Kúdela s poraněným tříslem. "Nebojeschopný" se vrátil ze srazu reprezentačních lvíčat. A ostatní marodi? Jeslínek se z virózy skoro vylízal, pravděpodobně nastoupí i Kisel a Hušek.

Naopak Slavia se musí obejít bez několika hráčů, za dvě žluté pyká klíčový obránce Brabec.

"To je trochu oslabí, Brabec drží jejich defenzivu," řekl k tomu letenský trenér. Soupeře ale nepodceňuje: "Slavii respektujeme jako výborné mužstvo, které má hodně kvalitních hráčů, dodal Bílek.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.