Hokej

Kdo bude druhým finalistou?

Slavia slaví postup do finále a čeká na soupeře. Karlovy Vary nebo České Budějovice? O tom se rozhodne v sedmém zápase na jihu Čech.

Po  dramatickém rozuzlení série mezi pražskou Slavií a Libercem můžeme čekat dramatický boj i v druhém semifinále hokejové extraligy. Soupeři drží domácí neporazitelnost a výhoda tak bude na straně Budějovic. 

Vyrovnaný zápas čekají i trenéři

"Musíme hrát hlavně lépe než v šestém zápase, který se nám nevydařil. Od první vteřiny to nebylo z naší strany ono, podotkl českobudějovický asistent Milan Černý a dodává: "Na druhou stranu jsme ale doma hráli dobře. Snížit jsme soupeři dvakrát dovolili až když bylo rozhodnuto,"

Pokoří Vary jihočeský led?

Západočeši prohráli v Českých Budějovicích všechny zápasy jen o gól. Dvakrát sice snížili až v poslední vteřině zápasu, poslední  duel ale dovedli do prodloužení. Hráči doufají, že by to mohlo napočtvrté vyjít: "Musíme hrát stejně jako doma", říká k tomu karlovarský útočník Jan Košťál.  

Přijde-li na řadu opět prodloužení, musí se v něm rozhodnout. Podle pravidel extraligové play off se samostatné nájezdy v sedmých zápasech nejedou.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události