Sport

Tomáš Berdych si finále v Miami nezahraje

Český tenista Tomáš Berdych nestačil v prvním semifinále turnaje Sony Ericsson Open na světovou dvojku, Španěla Rafaela Nadala, kterému podlehl ve dvou setech 6:7(6) a 2:6.

Rafael Nadal, který hraje v Miami na turnaji série ATP Masters ve skvělé formě, předvedl preciznější výkon, méně chyboval a hrál agresivněji. Přesto mu byl Tomáš Berdych v 1. setu více než vyrovnaným soupeřem.

První sada se rozhodovala až v tie-breaku, když Nadal nedokázal v závěru setu využít několik setballů. Ve vyrovnaném tie-breaku pak rozhodlo jediné zaváhání - dvojchyba Tomáše Berdycha a Rafael Nadal tak k zisku setu využil až 7. setball!!!

Ve druhé sadě se Tomáš Berdych začal z kurtu pomalu vytrácet, hrál možná až příliš opatrně a Rafael Nadal to dokázal potrestat. Zatímco první set trval 73 minut, ve druhé sadě Nadal triumfoval už po 28 minutách a vzájemnou bilanci s českou tenisovou jedničkou převrátil na svou stranu - 4:3.

Ve finále narazí Rafael Nadal na lepšího z dvojice Nikolaj Davyděnko - Andy Roddick. Relive 2. semifinále vysíláme v sobotu ráno po skončení přímého přenosu NHL.

Finále turnaje Sony Ericsson Open pak můžete shlédnout v přímém přenosu, a to v neděli od 19:00 hodin našeho času. Spolukomentátorem přenosu bude bývalý státní trenér ČR a bývalý kapitán fedcupové reprezentace Jan Soukup.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události