Hokej

Video: Poslední trénink, v pátek letíme...

Video: Poslední trénink, v pátek letíme...

"Černý Petr" pro Červenku a Straku!

Neúplný národní tým čekal poslední trénink na ledě Ice areny v Letňanech. V pátek  8:55 nasedne do letadla směr Montreal na závěrečné soustředění. 

Nepoletí Roman Červenka a Josef Straka, které trenér vyřadil.

V Kanadě se připravují zámořské posily národního týmu. V neděli se k nim připojí i Erat."Martinovi končí smlouva, dořeší si nějaké věci v Nashvillu a v Montrealu a pak se připojí k týmu," řekl k tomu trenér Hadamczik. 

Budou další posily? 

Účast definitivně potvrdili Patrik Eliáš, David Krejčí a Tomáš Fleischmann. Trenér Hadamczik se spolu s manažerem Zbyňkem Kusým snaží dojednat ještě další posily z  týmů vyřazených v prvním kole play off NHL. Pokud se jim to podaří, čeká zklamání na další hráče současného výběru. Už teď je jasné, že Hadamczik  bude muset vyřadit ještě někoho, na MS hraje v týmu  23 hokejistů. Více jasno bude mít trenér až se definitivně potvrdí starty Židlického a Škouly. 

O situaci kolem nominací hráčů budeme průběžně informovat.

Nominace národního týmu před  odletem do  Montrealu: 

Brankáři:
Milan Hnilička (Ufa, Rusko), Marek Pinc (Liberec), Adam Svoboda (Slavia Praha).

Obránci:
Tomáš Kaberle (Toronto, NHL), Filip Kuba (Tampa Bay, NHL), Jan Hejda (Columbus, NHL), Zbyněk Michálek (Phoenix, NHL), Ladislav Šmíd (Edmonton, NHL), Karel Rachůnek (New Jersey, NHL), Petr Čáslava (Čerepovec, Rusko), Vladimír Sičák (Č. Budějovice).

Útočníci:
Patrik Eliáš (New Jersey, NHL), Martin Erat (Nashville, NHL), David Krejčí (Boston, NHL), Tomáš Fleischmann (Washington, NHL), Radim Vrbata, Martin Hanzal (oba Phoenix), Aleš Kotalík (Buffalo, NHL), Jiří Novotný (Columbus, NHL), Zbyněk Irgl (Jaroslavl, Rusko), Leoš Čermák (Liberec), Tomáš Rolinek (Pardubice), Ladislav Kohn (CSKA Moskva, Rusko), Jakub Klepiš, Roman Červenka (oba Slavia Praha), Petr Kumstát, Václav Skuhravý (oba K. Vary). 


Kdo je ještě ve hře?

 
Marek Židlický (Nashville, NHL), Martin Škoula (Minnesota, NHL)

Radomír Nenádl, Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události