Hokej

Půjde Jágr do Ruska?

Jaromír Jágr odejde po sezoně z NHL do Omsku. Přesně to tvrdí jeden z hráčů tamního klubu.

Podle ruského hokejisty už se dokonce dohodl s vedením Avantgardu na podmínkách smlouvy, ačkoliv ji ještě nepodepsal. Ruský hokejista dokonce tvrdí, že management už o tom vyrozuměl všechny hráče Omsku.


Jágrova tajná schůzka


Jágr se v New Yorku se členy ruského klubu skutečně nedávno setkal. Obsah jednání je však samozřejmě přísně tajný. Debaty o jeho možném návratu do Ruska hvězdného hokejistu teď  znervózňují. Jeho New York je totiž uprostřed bojů v play-off a tohle téma rozhodně není aktuální. 


Slavnému českému hokejistovi po sezoně končí u Jezdců smlouva. Vzhledem k tomu, že nesplnil podmínky opce, kterými je získání 84 bodů, tak bude hledat nové angažmá. Omsk, kde působil během výluky NHL v sezoně 2004/2005 by pro něho byl logickou volbou. Jágr navíc s klubem udržuje stálé kontakty.

Udrží Jezdci pana "Náročného"?

Udrží Jezdci pana "Náročného"?


Majitelé Avantgardu navíc služby českého hokejisty dokáží královsky ocenit. Zda se podobně štědře dokážou zachovat v New Yorku je otázka. Splnit Jágrovi platové podmínky je pro každý klub vždy složité. Generální manažer Jezdců Glen Sather však už dříve řekl, že Jágra chce v New Yorku udržet stůj, co stůj. Pro české fanoušky by to bylo jedině dobře. Klub z Manhattanu se totiž na podzim představí v Praze proti Tampě Bay  v zahajovacím zápasu nové sezony NHL.

Jaromír Vlček
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události