Sport

Muster v Praze: Velká show!

Při exhibici bývalé světové jedničky se diváci skvěle bavili

Thomas Muster hrát tenis nezapomněl. Spolu se Ctislavem Dosedělem na pražské exhibici skvěle pobavil diváky a navíc ukázal, že má smysl pro humor.

Nohejbal i fotbálek

Show okořenil různými legráckami, hádkou s rozhodčím i fotbálkem, tedy spíše nohejbálkem. Když na kurt přiletěl obří reklamní tenisák, známý divákům z Davis Cupu, se svým soupeřem si ho párkrát přehodili přes síť. Muster chtěl ukázat i své fotbalové dovednosti a předvedl klasické „nožičky“.

Při utkání pořád teatrálně gestikuloval, kroutil zadkem, a dokonce se hádal s rozhodčím. Pak se v hledišti rozplakalo dítě a Muster jej uklidňoval: „Dělám co můžu“!

Muster: Jedou si pro mě

Thomas Muster je tenisová legenda. V 90. letech byl králem antuky a v roce 1995 vyhrál Roland Garros. S Českým tenistou Ctislavem Dosedělem prohrál v exhibičním utkání ve dvou setech jen o kousek. Při mečbolu v dálce zahoukala sanitka a Muster žertoval, že si jedou pro něj.

Poklona od Doseděla

"Thomas je neskutečný showman, to jsem ani nečekal, že vymyslí legrácku po každém míči. Kolikrát jsem se i já musel smát, pak bylo těžké hrát," poklonil se Ctislav Doseděl svému soupeři.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události